App Store Google Play

На Дніпропетровщині міліціонер застрелив школяра, а другого - поранив

25.10.2010 11:21
На Дніпропетровщині працівник міліції застрелив підлітка, ще одного - поранив. Про це повідомляє Департамент зв'язків з громадськістю МВС України.

За даними МВС, дільничний інспектор Синельніківського міськіввіділу міліції Дніпропетровщини здійснював охорону бюлетенів на тервиборчкомі в селищі Старовишневецьке.

Під час одного з оглядів близько другої ночі міліціонер вийшов на вулицю та побачив двох старшокласники з місцевої школи, які поверталися з дискотеки.

"Школярі були у нетверезому стані та почали чіплятися до дільничного... Молодики почали висловлюватися в адресу міліціонера грубою нецензурною лайкою, погрожувати фізичною розправою та намагалися зав'язати з ним бійку", - сказано у повідомленні.

Працівник міліції "попередив нападників, щоб вони не наближалися до нього, оскільки він вимушений буде застосувати вогнепальну зброю", але "хлопці голосно почали висловлювати наміри щодо заволодіння пістолетом, при цьому правопорушники наближалися до працівника міліції".

"Правоохоронець, керуючись статтею 15-1 Закону України "Про міліцію" оголив табельну вогнепальну зброю і зробив два попереджувальних постріли вгору, але нападники не відреагували, висловлюючи при цьому сумнів щодо наявності в пістолеті бойових набоїв, напали на працівника міліції", - сказано у повідомленні.

Після цього міліціонер, "захищаючись, зробив три постріли по ногах одного з нападників, який наближався спереду, поранивши його".

"У цей час другий нападник, обхопивши працівника міліції ззаду за тулуб двома руками, намагався вихватити зброю. Дільничний переклавши пістолет у ліву руку з-під пахви зробив постріл у бік нападника, спричинивши останньому смертельне вогнепальне поранення в область правого плеча", - сказано у повідомленні.

Про застосування табельної вогнепальної зброї сержант міліції по мобільному телефону відразу повідомив керівництву міськвідділу міліції.

"Нападник з пораненням ніг відразу був доставлений до Синельниківської центральної міської лікарні. За даними експертизи у крові пораненого 17-річного хлопця виявлено 2 проміле алкоголю... Згідно попереднього висновку працівник міліції знаходився у тверезому стані", - йдеться у повідомленні.

За попереднім висновком Синельниківської міжрайонної прокуратури дії дільничного інспектора міліції щодо застосування табельної вогнепальної зброї визнані правомірними.

До Дніпропетровської області виїхала комісія у складі працівників Інспекції по особовому складу Центрального апарату МВС "задля об'єктивної оцінки цієї надзвичайної події".

Наразі Головне управління спростовує інформацію, поширеному деякими ЗМІ, про те, що сержант перебував у нетверезому стані.Співробітник міліції був тверезий, що підтверджується медичними висновками на підставі двічі взятих аналізів крові в двох медичних закладах з відеофіксацією.

На теперішній час за даним фактом прокуратурою Дніпропетровської області порушено дві кримінальні справи: за ст. 365 («Перевищення влади або службових повноважень») та 296 («Хуліганство») Кримінального кодексу України. Ведеться слідство.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...