App Store Google Play

Краснов просить Януковича заступитися

24.10.2010 18:14
 

Кандидат на посаду мера Дніпропетровська Загід Краснов просить Президента України Віктора Януковича "забезпечити рівні права для всіх учасників виборчого процесу і не допустити узурпації влади з боку окремо взятих чиновників".

Про це йдеться в розповсюдженому прес-службою кандидата відкритому зверненні Загіда Краснова до Президента України, української громадськості та міжнародних спостерігачів.

Як відзначає кандидат на посаду мера, ситуація в Дніпропетровську навколо виборів до місцевих органів влади, які відбудуться 31 жовтня 2010 року, "вийшла не тільки за рамки демократичних норм, а й за рамки розумного. Сьогодні дії міської й обласної влади спрямовані не на проведення чесних виборів, а на зведення політичних рахунків з конкурентами представників партії влади".

За словами Краснова, сьогодні у нього "найвищий рейтинг довіри городян. Це підтверджують численні незалежні соцопитування. Саме тому сьогодні робиться все, аби зняти мене з мерських виборів".

Як йдеться в повідомленні, 20 жовтня Дніпропетровська міська виборча комісія "з надуманих причин" винесла йому як кандидатові на посаду міського голови Дніпропетровська перше попередження.

"Мені стало достеменно відомо, що в найближчий день з таких самих надуманих причин мені буде винесено друге попередження, що автоматично призведе до зняття мене з виборів", - йдеться у зверненні.

У зв`язку з цим Загід Краснов висловлює рішучий протест проти дій міської виборчої комісії і заявляє, що "все, що відбувається - ретельно спланована провокація. Це єдиний спосіб усунути від участі у виборах єдиного реального конкурента кандидата від Партії регіонів Івана Куліченка".

Звертаючись до Президента України, як до гаранта Конституції, Краснов, зокрема, відзначає, що повністю підтримує кроки Віктора Януковича, "спрямовані на те, аби зробити Україну сильною державою. Але сильна країна - це сильні міста, якими повинні управляти сильні мери. Саме тому я й висунув свою кандидатуру на мерських виборах. І я, прийшовши до влади, не бачу іншого шляху як працювати в єдиній зв`язці з Вами як Президентом".

Кандидат від "Нашої України" Краснов відзначає, що на президентських виборах 2010 року за Віктора Януковича проголосувала більша частина жителів Дніпропетровська. "Сьогодні вони мають повне право проголосувати на місцевих виборах за тих, кому довіряють і кого вважають гідним представляти їх інтереси, а не за тих, на кого вкаже губернатор області Олександр Вілкул. У людей має бути право вибору!", - заявляє Краснов, і у зв`язку з цим просить главу держави "забезпечити рівні права для всіх учасників виборчого процесу і не допустити узурпації влади з боку окремо взятих чиновників".

Нагадаємо, що сам Загід Краснов на останніх виборах президента очолював штаб іншого кандидата - Сергія Тігіпка - у Дніпропетровській області. За результатами першого туру виборів, Тігіпко переміг Януковича одразу в трьох округах обласного центру.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...