App Store Google Play

Денисенко свідчитиме проти міліції

23.10.2010 18:46
«Скоординовані дії влади і регіоналів проти "свободівців" є зухвалим порушенням закону, відвертим політичним насильством і репресіями», - заявив координатор ГРАДу Андрій Денисенко, коментуючи протиправні дії міліції проти учасників акції протесту 22 жовтня.

Денисенко наголосив, що акція ВО «Свобода» у Дніпропетровську була мирною, законною, а її нюанси обговорювалися між організаторами та міліцією. Але регіонали вже вкотре вдалися до технології проведення контр-заходу на перешкоду своїм політичним опонентам, використовуючи при цьому правоохоронців. «Працівники міліції при цьому виступають як санітарний кордон, який, начебто розводячи по різні боки опонентів, фактично спрямовано проти опозиції. Ця технологія фактично унеможливлює реалізацію громадянами конституційного права на мирні зібрання», - зазначає Андрій Денисенко.

Координатора ГРАДу обурила поведінка заступника начальника міської міліції Володимира Сідлецького, який особисто керував діями підлеглих і застосовував силу по відношенню до учасника акції Дмитра Будима.

«Ганебно те, що міліція по-лакейськи вислужується перед регіоналами як перед партією влади, поводячись із іншими громадянами як з людьми другого сорту. Коли до шлагбауму біля облдержадміністрації під'їхав Будим, щойно він вийшов із автівки, на нього накинулися міліціонери, почали бити і в'язати. А коли через 10 хвилин на те ж місце під'їхала "Волга" з наметами регіоналів, міліція радо привіталася і поручкалася з водієм», - підкреслив Андрій Денисенко та відзначив, що поведінка міліції була непрофесійною, брутальною та провокативною.

Він зазначив, що свідчитиме «про ці неподобства» на суді, який призначено на 26 жовтня о 15:30, і закликав усіх учасників акції прийти як свідкам.

ГРАД ініціює порушення кримінальної справи за фактом протиправних дій міліції, щоби притягнути винних до відповідальності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...