App Store Google Play

Денисенко свідчитиме проти міліції

23.10.2010 18:46
«Скоординовані дії влади і регіоналів проти "свободівців" є зухвалим порушенням закону, відвертим політичним насильством і репресіями», - заявив координатор ГРАДу Андрій Денисенко, коментуючи протиправні дії міліції проти учасників акції протесту 22 жовтня.

Денисенко наголосив, що акція ВО «Свобода» у Дніпропетровську була мирною, законною, а її нюанси обговорювалися між організаторами та міліцією. Але регіонали вже вкотре вдалися до технології проведення контр-заходу на перешкоду своїм політичним опонентам, використовуючи при цьому правоохоронців. «Працівники міліції при цьому виступають як санітарний кордон, який, начебто розводячи по різні боки опонентів, фактично спрямовано проти опозиції. Ця технологія фактично унеможливлює реалізацію громадянами конституційного права на мирні зібрання», - зазначає Андрій Денисенко.

Координатора ГРАДу обурила поведінка заступника начальника міської міліції Володимира Сідлецького, який особисто керував діями підлеглих і застосовував силу по відношенню до учасника акції Дмитра Будима.

«Ганебно те, що міліція по-лакейськи вислужується перед регіоналами як перед партією влади, поводячись із іншими громадянами як з людьми другого сорту. Коли до шлагбауму біля облдержадміністрації під'їхав Будим, щойно він вийшов із автівки, на нього накинулися міліціонери, почали бити і в'язати. А коли через 10 хвилин на те ж місце під'їхала "Волга" з наметами регіоналів, міліція радо привіталася і поручкалася з водієм», - підкреслив Андрій Денисенко та відзначив, що поведінка міліції була непрофесійною, брутальною та провокативною.

Він зазначив, що свідчитиме «про ці неподобства» на суді, який призначено на 26 жовтня о 15:30, і закликав усіх учасників акції прийти як свідкам.

ГРАД ініціює порушення кримінальної справи за фактом протиправних дій міліції, щоби притягнути винних до відповідальності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...