App Store Google Play

Депутати зібрались подивитись кіно

22.10.2010 10:54
На останній сесії міської ради п'ятого скликання депутатам продемонстрували документальний фільм про визволення Дніпропетровська. В залі були присутні ветерани ВВВ і трохи більше двох третин депутатів.

Від входу і аж до сесійної зали в міськраді вишикувались парадно вдягнені курсанти дитячої флотилії, ветеранів вітали виступом  військового оркестру та квітами.

Іван Куліченко у вступній частині подякував депутатам за їх подвиг, розповів про історичні події років Великої вітчизняної та, звичайно, похвалився тим, як депутатський корпус всі ці п'ять років дбав про визволителів Дніпропетровська і всіляко їм допомагав: купив побутової техніки на мільйон гривень, забезпечив слуховими апаратами, зубними протезами, безоплатними ліками тощо.

Голова Союзу ветеранів у своєму виступі в боргу не залишився і також похвалив діючих депутатів та побажав їм успіхів у подальшій діяльності.

З подачі Івана Івановича було ухвалене звернення дебатів міськради 5 скликання до мешканців міста, керівників установ та депутатів нового скликання. В ньому депутати закликали хто себе майбутнього, а хто - новачків ради пам'ятати про подвиг дідів та батьків, зберегти спадкоємність та, незважаючи  на труднощі, збільшити фінансування всіх програм, що стосуються ветеранів.

Наприкінці Куліченко відправив ветеранів обідати, а залишившимся депутатам та запрошеним побажав не думати найближчого тижня про політику, а тільки про війну а події минулих років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...