App Store Google Play

Донька померлого затриманого підозрює міліцію у вбивстві

21.10.2010 17:18
Донька охоронця промислової бази, який помер після допитів у Амур-Нижньодніпровському райвідділі міліції Дніпропетровська, Наталія Нечай до сих пір не побачила тіла свого батька і підозрює, що його було вбито.

"Я зараз стою під будівлею моргу, де проходить розтин тіла батька (Валерія). Спочатку мені повідомили, що в РВВС помер взагалі мій брат Олег (він працював охоронцем разом зі своїм батьком Валерієм. Обидва якраз і були в РВВС)", - сказала жінка.

"Я просто не могла повірити в це. Пізніше в РВВС мені повідомили, що з братом все добре, а помер батько. У райвідділ мене не пустили. Весь день я просиділа на таблетках, а ввечері мені зателефонували слідчі і сказали, що сьогодні буде розтин і я можу приїхати. Але у вказаний час (ранок 21 жовтня) до моргу слідчі не приїхали", - розповіла вона.

"Патологоанатоми без них мене не пустили. Я кричала, вимагала у них, але вони сказали що можуть впустити мене з довідкою з РВВС, яка підтверджує, що я є дочкою покійного. Я тут же зателефонувала в РВВС, але там мене вже й слухати не стали, сказали: "Дівчинка, що ти мелеш!", і поклали слухавку. Я подзвонила в прокуратуру, де мені запропонували писати заяву. А в цей час в морзі вже провели розтин... Напевно напишуть, що смерть настала від серцевого нападу. Зараз мій чоловік відправиться з тілом додому, а я поїду скаржитися до прокуратури. Я не вірю, що мій батько помер своєю смертю", - впевнена донька померлого.

"Брата і батька допитували окремо один від одного, але з нами зв'язався один чоловік, який сидів у РВВС. Він сказав, що батька били в груди каскою, обмотаною ганчірками. Але він не хоче говорити про це офіційно. Тато вже переносив інфаркт та інсульт. А такі удари могли бути для нього смертельними. Власне, коли я дізналася, що помер батько, я вже почала підозрювати, що його били", - додала вона.

Нагадаємо, за висновком судово-медичного експерту причиною смерті стали серцево-судинна недостатність, постінфарктний кардіосклероз.

ТСН.ua 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...