App Store Google Play

Дніпропетровський регіонал хоче закрити “Криївку”

20.10.2010 18:01

Народний депутат від Партії регіонів Олег Царьов звернувся з запитом до керівництва України і міністра культури з вимогою закрити ресторан "Криївка" за "розпалення міжетнічної ворожнечі".

"Я зробив запит на ім'я президента України, прем'єр-міністра і Горбаля (голова Львівської облдержадміністрації), щоб вони перевірили відповідність виконання Конституції (на прикладі діяльності закладу "Криївка")", сказав Царьов на прес-конференції, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Крім того, сьогодні я збираюся передати депутатський запит міністрові культури і туризму Михайлові Кулиняку", - додав він.

За його словами, діяльність такого ресторану, де при вході "хлопець з німецьким автоматом" строго запитують "Москалі є?", спрямована на розпалення міжетнічної ненависті, що суперечить Конституції.

"Я вважаю, що цей ресторан має бути закритий, аж до порушення кримінальної справи... Не можна видавати ліцензії таким закладам", - виразив думку депутат.

Нагадаємо, що "Криївка" - це ресторан у Львові, відкритий у вересні 2007 року. Розташований в історичному центрі міста, на площі Ринок напроти Ратуші. Інтер'єр ресторану являє собою стилізацію криївки (землянки) ОУН-УПА періоду Другої світової війни - на стінах висить зброя і різні національні артефакти, при бажанні можна постріляти в стелю холостими патронами з деяких видів зброї тих часів.

Також нагадаємо, що Олег Царьов - народний депутат від ПР останніх двох скликань. За дві каденції у Верховній Раді не відзначився співавторством у жодному законопроекті, має три виступи з місця. Гучну славу набув під час масової бійки у стінах ВР під час так званого голосування за ратифікацію Харківських домовленостей Януковича -Медведєва. Колишній очільник Дніпропетровської обласної партійної організації ПР, відсторонений взимку 2010 року за продаж контролю на фракцією партії у міській раді Дніпропетровська своєму бізнес-партнеру Загіду Краснову.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...