App Store Google Play

У Дніпропетровську пройшла акція "Не чекайте милості від Нацбанку"

19.10.2010 11:43

У Дніпропетровську відбулася всеукраїнська акція позичальників банків «Не чекайте милості від Нацбанку», повідомляє Радіо Свобода.

Як повідомили в Дніпропетровській обласній громадській організації правового захисту «Громадяни», позичальники банків з усієї України збираються буквально «завалити» зверненнями і письмовими запитами щодо правомірності валютних кредитів Кабінет Міністрів та Національний банк України.

За словами учасників акції, позичальники мали на меті привернути увагу до скрутного становища громадян України, які з 2003 по 2008 рік взяли кредити в іноземній валюті на споживчі цілі, а після зміни курсу валюти не можуть повернути позичене.

Також учасники акції хочуть з'ясувати законність самого надання банківських кредитів в іноземній валюті громадянам України.

«Тепер, після стрибка курсу долара по відношенню до гривні, банки вимагають від нас виплати майже вдвічі більших сум, ніж було фактично отримано. Ми закликали не тільки «валютних» позичальників, але і всіх громадян України, зацікавлених у встановленні законності, звернутися до Національного банку України, Кабінету Міністрів та інших органів влади з проханням з'ясувати питання. Масові звернення змусять чиновників дати на нього відповідь», - заявив кореспонденту Свободи керівник організації «Громадяни» у Дніпропетровську, адвокат Ілля Бондар.

До масової акції позичальників підштовхнув резонансний випадок у Дніпропетровську: у вівторок один із «валютних» позичальників, проти якого позивався банк, помер прямо в суді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...