App Store Google Play

ДАІ розпочала перевірку перевізників

19.10.2010 19:22
Дехто з дніпропетровців вже відчув, що водіїв маршруток напевно знову перевіряють даішники, оскільки ті останніми днями стоячих пасажирів намагаються не брати.

Як повідомляє відділ зв'язків з громадськістю управління ДАІ в Дніпропетровській області, з метою посилення державного контролю за безпекою пасажирських перевезень, стану утримання залізничних переїздів, а також дотримання водіями транспортних засобів вимог законодавства у сфері надання пасажирських послуг з 13 жовтня на території Дніпропетровської області Державтоінспекцією проводиться комплекс цільових профілактичних заходів під умовною назвою "Перевізник".

Під час заходів особлива увага буде приділятися недопущенню фактів перевезення водіями автобусів пасажирів понад максимальну кількість, передбачену технічною характеристикою транспортних засобів, а також порушень правил зупинки під час здійснення посадки-висадки пасажирів.

Також заплановане проведення позачергових обстежень стану утримання залізничних переїздів, за результатами яких будуть видані відповідні приписи щодо усунення недоліків, винних осіб буде притягнено до адміністративної відповідальності.

Позапланові перевірки очікують і всіх без винятку пасажирських автоперевізників. При цьому особлива увага буде звертатися на дотримання ними вимог безпеки дорожнього руху, в тому числі режиму праці і відпочинку водіїв, проведення перед- і післярейсових технічних оглядів транспортних засобів і медичного огляду водіїв, рівня кваліфікації тих, хто сідає за кермо, а також належного реагування на допущені ними порушення Правил дорожнього руху. Спільно з замовниками будуть переглянуті і існуючі маршрути пасажирських перевезень.

Пасажирам ДАІ нагадує, що вони є учасниками дорожнього руху та від їх дій також залежить стан безпеки, зокрема необхідно керуватися здоровим глуздом та не здійснювати посадку в переповнений транспортний засіб, не вимагати водія зупинитись де заманеться, не відволікати водія в процесі руху оплатою за проїзд.

Якщо ж водій автобусу порушує правила перевезення пасажирів, правила дорожнього руху та його зовнішній стан та манера поведінки викликають сумніви в адекватності чи підозру, що він перебуває під впливом якого не будь "допінгу" чи має хворобливий вигляд негайно інформуйте Державтоінспекцію за телефоном 744-51-92 (телефон гарячої лінії УДАІ).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...