App Store Google Play

Їх засуджують, а вони все одно не платять зарплату

18.10.2010 18:38

В Дніпропетровській обл. завдяки вжитим заходам органів прокуратури, обласної державної адміністрації, місцевої виконавчої влади та самоврядування повністю ліквідовано заборгованість у 19 з 36 міст і районів області та заборгованість комунальних підприємств області.

Цього року за результатами проведених перевірок додержання законодавства про оплату праці прокурорами порушено 107 кримінальних справ, з яких 169 вже розслідувано та направлено до суду. На усунення виявлених порушень закону внесено 467 приписів та подань, до відповідальності притягнуто 121 посадову особу, відшкодовано 139 млн. грн. заборгованості із виплати заробітної плати.

Так, прокуратурою м. Жовті Води порушено, розслідувано та направлено до суду кримінальну справу відносно службових осіб ТОВ «Восток-Руда» за безпідставну невиплату заробітної плати у сумі 3,022 млн. грн. за ст.175 КК України. В процесі слідства заборгованість із виплати заробітної плати підприємством погашено повністю. 8 вересня 2010 року вироком Жовтоводського міського суду генерального директора вказаного підприємства засуджено до 2 років позбавлення волі з випробуванням (застосуванням іспитового строку в 1 рік).

Враховуючи, що стан розрахунків підприємств-банкрутів з кредиторами, у тому числі з працівниками цих підприємств, є незадовільним та безпідставно затягується, прокуратурою області порушено питання перед управлінням з питань банкрутства в області про проведення перевірок додержання ліцензійних умов арбітражними керуючими та вжиття заходів щодо скасування ліцензій Державним департаментом з питань банкрутства. За ініціативою обласної прокуратури зазначеним Департаментом скасовано ліцензії 2 арбітражним керуючим.

Так, на початок поточного року ТОВ «Восток-2003» мало заборгованість по заробітній платі майже 120 тис. грн., ДП «Цирконій» - 1,2 млн. грн. Після скасування ліцензії арбітражного керуючого цих підприємств та призначенні на цю посаду нового арбітражного керуючого заборгованість по заробітній платі вказаних підприємств була погашена у повному обсязі.

Після скасування ліцензії арбітражному керуючому підприємства ВАТ «Кривбасрудремонт» знов призначеним арбітражним керуючим заборгованість із заробітної плати вдалося зменшити з 975 тис. грн. до 300 тис. грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...