App Store Google Play

Павло Безуглий договорився до лікарні

15.10.2010 18:46

Відомий своїми українофобськими висловлюваннями та неадекватною поведінкою депутат обласної ради Дніпропетровщини від Партії регіонів Павло Безуглий вкотре бовкнув зайвого. Цього разу, здається, пан Безуглий договорився по-справжньому: питання щодо його поведінки виникли не тільки у опонентів та простих дніпрян, а й у однопартійців.

Сталася прикра подія в ефірі одного з місцевих телеканалів під час прямого ефіру політичного ток-шоу. Зіткнувшись з незручними питаннями в ході ефіру Павло Безуглий, який представляв Партію регіонів, не найшов нічого кращого, як замість виправдань напасти з претензіями на ведучого Бориса Васильєва (кандидата до міської ради від іншої політичної сили) та одного з кандидатів на посаду міського голови - Святослава Олійника. Останнього він взагалі встиг обізвати провокатором і наклепником і навіть пригрозив колишньому заступнику прокурора міста судовим позовом зі звинуваченням у брехні.

Слід відзначити, що Павло Безуглий знає, про що говорить. Цей знаний базікало одного разу через свої нестримні фантазії перед журналістами вже сам став відповідачем у справі про наклеп.

Результати словесних вправлянь регіонала далися взнаки при вимірюванні громадської думки: за телефонними дзвінками на безкоштовну лінію програми рейтинг підтримки Партії регіонів населенням міста, який на початку програми сягав 30% до її кінця коливався від 0 до смішних для партії влади 4%.

Наслідки й подробиці не заставили себе чекати. Як повідомило Дніпрограду джерело в обласному виборчому штабі Партії регіонів, жоден керівник партій чи штабу як на міському, так і на обласному рівні, Безуглого йти на ефір не уповноважував. Тобто його запросили, він і пішов. Така партійна демократія особливо не сподобалася керівнику міської організації ПР Івану Ступаку, який вже зранку розшукував обласного депутата, аби запитати, чи той при пам'яті.

Як з'ясувалося, у Безуглого з пам'яттю все гаразд, але ... зранку страшенно заболіло серце. Тож тепер спікер регіоналів на якийсь час убезпечений від ефірів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...