App Store Google Play

Павло Безуглий договорився до лікарні

15.10.2010 18:46

Відомий своїми українофобськими висловлюваннями та неадекватною поведінкою депутат обласної ради Дніпропетровщини від Партії регіонів Павло Безуглий вкотре бовкнув зайвого. Цього разу, здається, пан Безуглий договорився по-справжньому: питання щодо його поведінки виникли не тільки у опонентів та простих дніпрян, а й у однопартійців.

Сталася прикра подія в ефірі одного з місцевих телеканалів під час прямого ефіру політичного ток-шоу. Зіткнувшись з незручними питаннями в ході ефіру Павло Безуглий, який представляв Партію регіонів, не найшов нічого кращого, як замість виправдань напасти з претензіями на ведучого Бориса Васильєва (кандидата до міської ради від іншої політичної сили) та одного з кандидатів на посаду міського голови - Святослава Олійника. Останнього він взагалі встиг обізвати провокатором і наклепником і навіть пригрозив колишньому заступнику прокурора міста судовим позовом зі звинуваченням у брехні.

Слід відзначити, що Павло Безуглий знає, про що говорить. Цей знаний базікало одного разу через свої нестримні фантазії перед журналістами вже сам став відповідачем у справі про наклеп.

Результати словесних вправлянь регіонала далися взнаки при вимірюванні громадської думки: за телефонними дзвінками на безкоштовну лінію програми рейтинг підтримки Партії регіонів населенням міста, який на початку програми сягав 30% до її кінця коливався від 0 до смішних для партії влади 4%.

Наслідки й подробиці не заставили себе чекати. Як повідомило Дніпрограду джерело в обласному виборчому штабі Партії регіонів, жоден керівник партій чи штабу як на міському, так і на обласному рівні, Безуглого йти на ефір не уповноважував. Тобто його запросили, він і пішов. Така партійна демократія особливо не сподобалася керівнику міської організації ПР Івану Ступаку, який вже зранку розшукував обласного депутата, аби запитати, чи той при пам'яті.

Як з'ясувалося, у Безуглого з пам'яттю все гаразд, але ... зранку страшенно заболіло серце. Тож тепер спікер регіоналів на якийсь час убезпечений від ефірів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...