App Store Google Play

Партію Краснова знущально відфутболили в апеляційному суді

15.10.2010 09:46

Партію "Громадська сила", керівником якої у Дніпропетровській області є Загід Краснов "развєлі по галімой пастановє". Саме так мовою електорату партії регіонів зветься ситуація, коли довірливого громадянина ошукують вмілі шахраї за допомогою підробних документів чи інших матеріальних свідчень. В даному випадку постанова досить реальна, а шахраї сидять у владних кабінетах і дають вказівки іншим шахраям у суддівських мантіях.

До редакції Дніпрограду потрапила Постанова колегії суддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду під головуванням судді Софронової С.В. від 13 жовтня, яка може слугувати прикладом правового нігілізму та зухвалого цинізму діючої влади по відношенню до своїх політичних опонентів.

Постанова стосується судової вимоги районного осередку партії "Громадська сила" у Амур-Нижньодніпровському районі скасувати рішення АНД районною у місті територіальної виборчої комісії про відмову у реєстрації виборчого списку кандидатів від партії до АНД районної у місті ради та зобов'язати районну ТВК зареєструвати виборчий список.

Як йдеться в позовній заяві Амур-Нижньодніпровської ТВК, і як вже повідомляв Дніпроград, партія "Громадська сила" оскаржила в Дніпропетровському окружному адміністративному суді рішення АНД районної ТВК про відмову у реєстрації виборчого списку кандидатів від партії до АНД районної ради. Того ж дня ТВК подала апеляцію, розглянувши яку суддя Софронова і її колеги по Дніпропетровському апеляційному адмінсуду дійшли парадоксальних висновків.

Виявляється, по-перше, партія "Громадська сила" належним чином оформила свої документи. Відповідно, по-друге, АНД районна ТВК не мала жодного права відмовляти партії у реєстрації її виборчого списку, як і у реєстрації кандидатів від партії у одномандатних округах.

Далі - цікавіше. Як це не дивно, але за порушення права громадян обирати й бути обраними ніхто персонально не відповість. Більш того, порушені права громадян суд відновлювати ... не збирається. На підставі того, що виборчий процес "вже пішов". Тобто навіть за рішенням суду списки "Громадської сили" не можуть бути прийняті, оскільки суд відбувся "надто пізно".

Судді апеляційного суду вважають, що стаття 11 новоприйнятого Закону про вибори депутатів місцевих рад, що встановлює терміни затвердження списків кандидатів у депутати територіальними виборчими комісіями має більшу силу ніж статті 38, 69 та 71 Конституції України, які гарантують право громадян обирати й бути обраним, а також визначають вільне право волевиявлення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...