App Store Google Play

Держслужбовець міськради вимагав $15 тис. за скасування рішення судді

15.10.2010 14:20
14 жовтня співробітниками відділу по боротьбі з економічною злочинністю ДМУ ГУМВС України у Дніпропетровській області задокументовано факт вимагання хабаря співробітником одного з департаментів дніпропетровської міськради.

Як повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції начальник відділу Сергій Булькач, у ході оперативних заходів було встановлено, що з жовтня 2008 року в одному з районних судів Дніпропетровська розглядалась цивільна справа за позовом гр. Г. Відносно гр. Ч. Про відшкодування першому збитку по загорбованості в сумі 45 тис. доларів. У ході розгляду зазначеної справи суддею було прийнято рішення про накладення арешту на квартиру, яка була придбана гр. Ч на підставі внесення первинного пайового внеску.

Держслужбовець одного з департаментів міськради, маючи наміри на отримання хабаря за виконання дій в інтересах гр. Ч., а саме ініціювання скасування рішення судді шляхом відкликання позову гр. Г., а також сприяння, з використанням свого службового становища, в отриманні гр. Ч. технічного паспорту на квартиру і найбільш швидкого внесення на сесію міськради рішення про право власності на вказану квартиру за гр. Ч., зажадав з брата г. Ч. хабар у сумі 15 тис. доларів.

14 жовтня 2010 року держслужбовець, реалізуючи свої злочинні наміри, перебуваючи у відділенні одного з банків вказав брату гр. Ч., щоб той передав хабар у сумі 12 тис. доларів начальнику відділення банку, запевнивши його, що грошові кошти призначені для подальшого розміщення в банку на депозитному рахунку.

Прокуратурою Індустріального району у відношенні держслужбовця порушено кримінальу справу за ознаками складу злочину, передбаченого ст. 368 ч. 2 (одержання хабара у великому розмірі або службовою особою) КК України. Він затриманий в порядку ст. 115 КПК України.

Як виявилося, фігурант справи неодноразово застосовував подібну схему вимагання грошей. Тепер йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати відповідну посаду до 3 років та конфіскацією майна. .

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...