App Store Google Play

В зиму Дніпропетровськ йде з планом

14.10.2010 18:16

У Дніпропетровську затверджено комплексний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в осінньо-зимовий період.

Як повідомляє прес-служба міського голови, відповідне рішення ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, міським комунальним службам доручено перевірити технічний стан автомобільної та інженерної техніки, електричних та інженерних засобів, що можуть бути задіяні у ліквідації снігових заметів та ожеледиці.

У разі виникнення складних погодних умов, управлінню взаємодії з правоохоронними і контролюючими органами, мобілізаційної та оборонної роботи міської ради спільно з державтоінспекцією доручено організувати рух вантажного транзитного транспорту через місто.

При снігових заметах Департамент споживчого ринку і сфери послуг міської ради повинен організувати своєчасне постачання хлібобулочної і молочної продукції до торгівельних точок, а також тимчасові пункти торгівлі у місцях скупчення великовантажного транспорту.

Крім того, під час сильних снігових заметів і ожеледиці інші міські служби повинні забезпечити рух міського пасажирського транспорту та організувати своєчасну швидку медичну допомогу населенню. А при значному зниженні температури повітря - створять пункти обігріву для осіб без визначеного місця проживання.

Втім, практика свідчить, що написати план - замало. Для досягнення ефекту, крім слів на папері, заходи потріьно виконувати. а найголовніше - передбачити прихід зими. У Дніпропетровську вона, традиційно, настає несподіванно.

Теги: зима, план

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...