App Store Google Play

Українці творитимуть «нову повстанську армію»

14.10.2010 15:15
14 жовтня біля пам'ятника молодому Тарасу Шевченку патріоти Січеславщини урочисто відзначили одразу три події: свято Покрови Пресвятої Богородиці, день Українського козацтва та 67-му річницю створення УПА.

Близько сотні національно свідомих громадян, переважно старшого покоління, зібралися під гаслами «Не допустимо фальсифікацію історії, вимагаємо визнаяння УПА як воюючої сторони». Учасники мітингу наголосили на тому, що Україна зараз переживає важкі часи. Режим, який вибудовує Партія регіонів, має ризик перерости в тоталітарний, наголосив голова обласної організації УНП Анатолій Сокоринський.

Перед учасниками мітингу виступили члени братства ОУН УПА в Дніпропетровській області, які на відміну від тих, хто називає повcтанців розбійниками, на власні очі бачили визвольний рух та та самі брали в ньому участь.

Сотник Старосамарської сотні Кодацької паланки Війська Запорозького Низового Владислав Лодигін наголосив, що саме старше покоління має бути прикладом для молоді, нести до них свій досвід через спілкування, і спонукати нове покоління до активних дій.

Координатор ГРАДу Андрій Денисенко заявив: «Вже сьогодні прийшов час на захист України, нашої незалежності, передусім соціально-економічних, політичних, громадянських прав і свобод, творити нову Українську Повстанську Армію - широке об'єднання всіх демократичних і патріотичних сил, які будуть боротися не за «3 відсотки», не за те, щоби отримати одне-три депутатських крісла в парламенті чи органах місцевої влади, а для того, щоби в дійсності звільнити Україну від залишків пострадянського, посткомуністичного режиму в особі регіоналів та їхнього президента».

По завершенню мітингу учасники прийняли резолюцію: «Визнати УПА воюючою стoроною! Геть альсифікацію історії! Геть внутрішню окупацію! Україні - українську владу!».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...