App Store Google Play

У Дніпропетровську задвоївся начальник Держкомзему

14.10.2010 10:01

Обраний за списком Партії регіонів депутат міської ради Євген Бачев, який на майбутні вибори йде по мандат вже від Сильної України, рішенням одного з районних судів Дніпропетровська поновлений на посаді начальника управління Державного комітету земельних ресурсів Дніпропетровська.

Поновленого на посаді чиновника у понеділок на оперативній нараді виконкому представив  присутнім перший віце-мер Анатолій Крупський.

Пропрацювавши один день Євген Юрійович пішов у відпустку. При цьому, поновлення на посаді не затверджено вищим керівним органом в цій галузі - Державним комітетом земельних ресурсів, як того вимагає законодавство.

Пікантності ситуації додає той факт, що в рішенні районного суду відсутній пункт щодо скасування наказу про призначення діючого наразі начальника УЗР Дмитра Кузьменка. На додачу, з'ясувалося, що і сам Кузьменко... пішов у відпустку за два тижні до цього, знаючи про судовий розгляд і можливість свого звільнення.

Таким чином, в Дніпропетровську склалася унікальна ситуація: в місті не тільки два перших зама міського голови, але й два начальника одного з найважливіших для життєдіяльності міста управлінь. При цьому жоден з них не працює. Допоки  Дмитро Кузьменко готує свої апеляційні заяви, Управління не реєструє жодних актів, фактично зупинивши в місті процеси приватизації землі, відведення ділянок за фактичним розташуванням та під будівництво.

При цьому, як не дивно, але Держкомзем, котрий мав би визначитись хто саме у Дніпропетровську керує земельними ресурсами, зайняв вичікувальну позицію і воліє не втручатися в ситуацію.

В приймальні Дніпропетровського Деркомзему Дніпрограду відповіли, що начальником є Євген Бачев, а стосовно попереднього керівника - підтвердити інформацію про його звільнення відмовились, порадивши звернутися до відділу кадрів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...