App Store Google Play

Українська Національна Громада Січеславщини - за Свободу

13.10.2010 10:09

Січеславська Координаційна Рада Української Національної Громади ухвалила рішення про безумовну підтримку ВО "Свобода".

У заяві Координаційної Ради УНГ, зокрема, йдеться: "Нині, коли скрізь панує зрадництво і пристосуванство, а обов'язок служіння Народу та Вітчизні замінено культом поклоніння "золотому тельцю", дикунське нехтування законами, стало нормою політичного життя України. Тільки ВО"Свобода" зберігає справжній образ чесного борця за інтереси української нації. Лідери цієї сили на всіх рівнях являють твердість і вірність ідеалам національного відродження. Попри погрози, утиски, свавілля влади, вони послідовно крокують до торжества Справедливості на Нашій Землі. Після того як всі, хто вбирається у "опозиційне" лахміття явили своє українофобське нутро, коли стала зримою підла зрада дніпропетровської і полтавської НУ, ВО "Свобода" залишилася єдиною дієвою силою, здатною протистояти ворожим, антиукраїнським силам і, врешті-решт, здолати їх.

Саме тому ми, у цю тяжку для нашої матері-України годину, простягаємо руку братньої дружби своїм побратимам зі "Свободи" та закликаємо всі національно свідомі сили Січеславщини негайно відкинувши всі свої дріб'язкові політичні амбіції, приєднатися до свободівців. Бо, воістину казав Ісус: "Хто не зі мною, той проти мене". Той, хто зараз намагається залишитися у стороні, або б'ється сам, вважаючи, що зможе сам-один щось зробити, той, таким чином, стає на бік ворога".

Січеславська УНГ й раніше тісно співпрацювала зі "Свободою", тепер же її Координаційна Рада заявила, що готова підтримати "Свободу" "кадрово, ідеологічно, матеріально".

Делегати від Січеслава на загальних зборах УНГ, що відбулися в Києві 26 вересня 2010 року, виступили із закликом до всіх осередків цієї громадської організації об'єднатись навколо ВО "Свобода" для досягнення торжества національної ідеї в Україні. "Єдність програмних положень УНГ і ВО"Свобода" доводить необхідність, поєднати зусилля наших організацій для перемоги у тій війні, що розв'язала проти України ворожа хунта промосковських посіпак і лжеопозиційних фарисеїв", - заявив Аудитор УНГ Ярий.

Ініціатива Січеславських "громадівців" одержала розуміння переважної більшості делегатів загальних зборів УНГ, а окремі думки про розгортання широкої підтримки іншій "опозиційній" партії були залишені без підтримки.

Заклик Січеславської УНГ вже дав свої добрі плоди у нашому краю. Гідний приклад подав один із симпатиків УНГ, голова Дніпропетровської обласної організації Національно-Демократичної партії України, депутат Дніпропетровської обласної ради Юрій Миколайович Придачий. Він разом з групою своїх однодумців вийшов з цієї партії, котру нині очолює посібник діючого режиму, так званий голова Верховного Суду України Василь Онопенко, і вступив до лав ВО "Свобода". Кандидатуру Юрія Придачого на обласній конференції Дніпропетровської "Свободи" було висунуто по одномандатному мажоритарному округу Кривого Рогу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...