App Store Google Play

Водій автобуса, що зіткнувся з потягом, не мав ліцензії на перевезення

12.10.2010 15:51

Водій автобуса, що зіткнувся сьогодні з потягом на Дніпропетровщині, не зважаючи на те, що мав 36 років стажу (20 з яких пропрацював водієм автобуса), не мав ліцензії на перевезення.

З власних джерел «Дніпрограду» стало відомо, що ліцензія підприємства, де працював водій закінчилася у 2009 році. Новий конкурс місцева влада Марганцю на чолі з міським головою Сергієм Кузнєцовим так і не провела, тож перевезення здійснювалися за повної відсутності контролю.

Автобус "Богдан", який здійснював міжміські перевезення, був критично перевантаженим. Саме це могло стати однією з причин трагедії, адже в обладнаному 21 сидінням автобусі перебувало 53 пасажири.

За технічною документацією, автобуси даного класу можуть превозити стоячих пасажирів лише на внутрішньоміських маршрутах. Максимальна кількість пасажирів при цьому не може первищувати 45.

За останніми даними, в результаті ДТП загинула 42 особи, зокрема 2 дітей. Ще 14 осіб (включно з машиністами електровозу) госпіталізовані. Серед поранених четверо - у вкрай тяжкому стані, знаходяться у комі.

Аналогічна за масштабом та кількістю жертв трагедія на Дніпропетровщині сталася 14 років тому, коли у Дніпродзержинську зійшов із рейок трамвай КТМ, що рухався вниз вулицею Чапаєва. Тоді постраждали більше сотні пасажирів, понад три десятки були травмовані смертельно.

Прикметно, що тодішнє керівництво міста Дніпродзержинськ - міський голова Сергій Шершньов та його перший заступник Ігор Локтіонов не побоялися взяти на себе відповідальність за техногенну катастрофу й подали у відставку. Чи вистачить мужності Сергію Кузнєцову прийняти відповідальність за страшну трагедію - покажуть найближчі дні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...