App Store Google Play

ПриватБанк запровадив смайлики для банкірів

11.10.2010 11:50

«ПриватБанк» відкрив першу в Україні Бібліотеку банківських знаків-смайлів, до якої увійшли перші 53 зразки. Ті смайли, яких в Інтернеті величезна кількість, банкірам не до шмиги, оскільки вони дуже далекі від офісних і, тим більше, банківських термінів. Саме тому "ПриватБанк" спробував створити власні усмішки для банкірів.

Банківські смайли - набір мальованих персонажів, що відображають найбільш поширені і необхідні в роботі терміни: «клієнт», «комунальні платежі», «населення», знаки «органи влади», «затвердити», «сплатити», «інвестиції», «інфляція» й інші важливі і необхідні поняття, які часто зустрічаються в діловому документообігу.

Подивитися і скористатися смайлами може кожен бажаючий: для цього достатньо «кликнути» на Бібліотеку банківських смайлів  або на відповідний банер на офіційному сайті «ПриватБанку». Веселі образи з бібліотеки можна використовувати в офісних програмах (статичні), а також у різних веб-додатках: соцмережі, блоги, програми google (зображення рухоме).

Як повідомляє прес-служба банківської установи, тепер накази, розпорядження і службові записки банкірів міститимуть не лише текст, але й яскраві зображення. Передбачається, що бібліотека смайлів постійно розширятиметься.

- Спершу ми взяли слова, які найчастіше використовуються у нашому документообігу, і за ними створили анімовані картинки. Розраховуємо, що ця ідея буде цікава офісним і банківським працівникам, які вже сьогодні можуть надіслати нам на електронну адресу свої ідеї для поповнення Бібліотеки новими зразками, - пояснюють у прес-службі.

У банку упевнені, що нові оригінальні «смайлики» прикрасять «сухі» офіційні офісні документи яскравими, веселими чоловічками і зроблять роботу співробітників насиченою позитивними емоціями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...