App Store Google Play

Якщо суд зачинено не ображайтесь – в Україні День юриста

08.10.2010 11:44

8 жовтня 2010 року юристи України в тринадцяте за роки незалежності святкують своє професійне свято - День юриста. З привітанням до юристів країни звернувся Міністр юстиції Олександр Лавринович.

У своєму привітальному слові Міністр юстиції наголосив, що День юриста - це свято яке об'єднує всіх, хто стоїть на сторожі конституційних прав та свобод, сприяє розбудові правової Української держави.

На сьогодні, підкреслюється у вітанні, на служителів Феміди покладаються не лише завдання, а й надії щодо ствердження у державі принципу верховенства права, удосконалення українського законодавства, зміцнення правових гарантій захисту громадян.

Міністр юстиції побажав українським юристам успіхів та досягнень на цьому непростому шляху, творчої наснаги, витримки та оптимізму.

«Переконаний, що служіння його величності Закону є й надалі залишатиметься життєвим кредом усіх юристів», - зазначається у привітанні.

Як відомо, День юриста в незалежній Україні святкується з 1998 року та визначений Указом Президента України "Про день юриста".
Теги: свято, юрист

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...