App Store Google Play

У Дніпродзержинську підняли транспортні тарифи

08.10.2010 10:38

6 жовтня у Дніпродзержинську оприлюднено інформацію про перегляд тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Про це повідомив перший заступник міського голови Дніпродзержинська Валерій Коліуш.

Рівень нових (прогнозних) тарифів становить від 1,25 грн до 2,50 грн, що на 0,25-0,50 грн. перевищує існуючий.

Востаннє у місті тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування переглядалися у травні 2008 року.

Як йдеться у пояснювальній записці, за цей період відбулися зміни складових собівартості послуг, зокрема, на 35% зросли ціни на паливно-мастильні матеріали, на запасні частини та ремонтні роботи, майже у 2 рази збільшився рівень мінімальної заробітної плати. Діючи тарифи не відповідають фактичним витратам підприємств-перевізників, тому виконавчим комітетом міської ради спільно з перевізниками проведено роботу щодо перегляду тарифів.

Водночас, за відомостіями Держкомстату України, вартість пального (бензин А-92) у травні 2008 року становила 6,2-6,3 грн. за літр, у вересні 2010 року - 6,70 грн. за літр (зростання в середньому 7,5%).

Заробітна платня працівників транспорту за той самий період змінилася, за відомостями Держкомстату з 2113 грн. на місяць на 2753 грн. на місяць (зросла на 31%).

Питання, хто в даному випадку не щирий - транспортники чи статистики - залишимо на совісті Дніпродзержинської міської ради.

Нагадаємо, що у Дніпродзержинську щодня на міських автобусних маршрутах працює, у середньому, 380 одиниць транспорту, з них автобусів середньої місткості - 80 (21% від загальної кількості), у тому числі 10 автобусів ПАЗ комунальної власності. Пасажирським та міським електротранспортом щодня перевозиться 160 тис. пасажирів: автотранспортом - 115 тис., електротранспортом - 45 тис.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...