App Store Google Play

Андрій Денисенко оприлюднив виборчу програму

08.10.2010 13:39
Закон про місцеві вибори не вимагав від кандидатів на посаду міського голови складати виборчі програми, але координатор ГРАДу Андрій Денисенко все ж подав своє бачення розвитку Дніпропетровська та запропонував дніпропетровцям стати його співавторами.

Ознайомитися із кандидатською програмою можна на сайті Дніпрограду. У документі викладено виклики, які на сьогодні стоять перед містом, та стретегічні рішення для виходу із системної кризи.

Серед новацій, які пропонує Андрій Денисенко - антикорупційна люстрація, введення електронного документообігу, муніципальні надбавки до стипендій, виплат при народженні дитини та зарплат, екологічна безпека.

Атикорупційна лютрація - це оновлення влади, очищення мерії від кадрів, які погрузли в корупції, та притягнення до відповідальності осіб, винних у розкраданні бюджету та міської власності. Скорочення чисельності апарату міськради. Створення прозорих механізмів роботи чиновників - публікація рішень міськради, електронний документообіг, який автоматично знизить корупцію та дозволить відстежувати хід прийняття рішень.

Особливу увагу у програмі Андрій Денисенко відводить підтримці сім'ї та молоді, людей, які служать місту. В цьому пункті описані муніципальні надбавки до стипендій, виплат при народженні дитини, зарплат вчителям, медикам, працівникам культури та службоцям місцевого самоврядування. Денисенко переконаний, що знайти ці гроші у бюджеті можна, якщо кошти від - не проблема для бюджету, який не буде розкрадатися, і буде наповнюватися належним чином.

На відміну від чинного мера Івана Куліченка, який забувся до Стратегії розвитку міста включити екологічні програми, Андрій Денисенко одним із пріоритетів називає взяття стратегічного курсу на перетворення Дніпра на сучасний європейський еокополіс. Це передбачає відкритість інформації про дійсний стан екології міста, озеленення міста та очищення питоної води, стимулюванні підтриємств до впровадження екобезпечних технологій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...