App Store Google Play

Андрій Денисенко оприлюднив виборчу програму

08.10.2010 13:39
Закон про місцеві вибори не вимагав від кандидатів на посаду міського голови складати виборчі програми, але координатор ГРАДу Андрій Денисенко все ж подав своє бачення розвитку Дніпропетровська та запропонував дніпропетровцям стати його співавторами.

Ознайомитися із кандидатською програмою можна на сайті Дніпрограду. У документі викладено виклики, які на сьогодні стоять перед містом, та стретегічні рішення для виходу із системної кризи.

Серед новацій, які пропонує Андрій Денисенко - антикорупційна люстрація, введення електронного документообігу, муніципальні надбавки до стипендій, виплат при народженні дитини та зарплат, екологічна безпека.

Атикорупційна лютрація - це оновлення влади, очищення мерії від кадрів, які погрузли в корупції, та притягнення до відповідальності осіб, винних у розкраданні бюджету та міської власності. Скорочення чисельності апарату міськради. Створення прозорих механізмів роботи чиновників - публікація рішень міськради, електронний документообіг, який автоматично знизить корупцію та дозволить відстежувати хід прийняття рішень.

Особливу увагу у програмі Андрій Денисенко відводить підтримці сім'ї та молоді, людей, які служать місту. В цьому пункті описані муніципальні надбавки до стипендій, виплат при народженні дитини, зарплат вчителям, медикам, працівникам культури та службоцям місцевого самоврядування. Денисенко переконаний, що знайти ці гроші у бюджеті можна, якщо кошти від - не проблема для бюджету, який не буде розкрадатися, і буде наповнюватися належним чином.

На відміну від чинного мера Івана Куліченка, який забувся до Стратегії розвитку міста включити екологічні програми, Андрій Денисенко одним із пріоритетів називає взяття стратегічного курсу на перетворення Дніпра на сучасний європейський еокополіс. Це передбачає відкритість інформації про дійсний стан екології міста, озеленення міста та очищення питоної води, стимулюванні підтриємств до впровадження екобезпечних технологій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...