App Store Google Play

У Міттала хочуть забрати український завод?

06.10.2010 13:54
Представники ВАТ "Arcelor Mittal Кривий Ріг" підозрюють, що підприємство хочуть повернути у державну власність. Про це сказано в заяві компанії за підсумками третього засідання за позовом Генеральної прокуратури до Фонду державного майна і компанії "АрселорМіттал Дуізбург ГМбХ", яке відбулося 5 жовтня, - повідомляє "Економічна правда".

У компанії повідомляють, що, головним результатом засідання Господарського суду Києва 5 жовтня стала поява в суді представника позивача - Кабінету міністрів, а також його заява про те, що він не підтримує позов Генпрокуратури у зв'язку з відсутністю порушення інтересів Кабміну.

"Це фактично означає, що, на думку КМУ, укладання Фондом Держмайна та "АрселорМіттал" угоди, що оскаржується, не порушує інтересів держави, що зводить нанівець спроби Генеральної прокуратури по суті почати реприватизацію "Криворіжсталі". Проте, не зважаючи на те, що позов Генеральної прокуратури не був підтриманий КМУ, відповідно до процесуального законодавства, суд продовжить розгляд справи", - сказано в заяві.

В "АрселорМіттал Кривий Ріг" відзначають, що в підході судді вже проглядається певна тенденція: він послідовно відхиляє всі клопотання відповідачів, незважаючи на надані вичерпні докази порушень чинного законодавства.

"Це не може нами розцінюватися інакше, як проходження заздалегідь встановленим планом", - наголошують у компанії.

За її даними, цього разу суддею були порушені вимоги Європейської конвенції про зовнішньоторговельний арбітраж, Нью-Йоркської конвенції про визнання і приведення у виконання іноземних арбітражних рішень, законів "Про міжнародні договори України", "Про міжнародний комерційний арбітраж", а також цілої низки процесуальних норм.

Як повідомили в компанії, суддя оголосив перерву в засіданні суду до 12 жовтня.

На наступному засіданні сторони оголосять свою позицію у справі і нададуть суду докази.

"Беручи до уваги швидкість, з якою ця справа розглядається в Господарському суді Києва, ми не виключаємо того, що рішення по справі буде винесене вже 12 жовтня і стане точкою відліку для явно спланованого і незаконного повернення "Криворіжсталі" у державну власність із подальшою передачею підприємства іншому власнику, а також новою точкою відліку у відносинах з іноземними інвесторами", - говориться в повідомленні "АрселорМіттал Кривий Ріг".

Як повідомлялося, раніше Генпрокуратура в інтересах держави в особі Кабінету міністрів звернулася до Господарського суду Києва із позовом про визнання недійсними внесених у 2009 році Фондом держмайна змін до договору купівлі-продажу 93,02% акцій ВАТ "Криворіжсталь".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...