App Store Google Play

Цинізм по-дніпровськи

06.10.2010 10:05
 

Останнім часом складається таке враження, що наші політики завдались метою, призвичаїти нас до думки, що їм абсолютно байдуже до виконання обов'язків, що поклали на них їх виборці. Особливий цинізм полягає в тому, що і ми з вами вже звикли до думки і сприймаємо за норму те, що будь який політик, беручи на себе зобов'язання перед нами, навіть не збирається і ніколи не збирався їх виконувати. А ми при цьому робимо вигляд ніби цього не знаємо.

Ми наче граємо з ними у якусь збочену, руйнівну гру, у якій, за остаточним рахунком, програють обидві сторони. Черговий хід у цій грі зробив ще один тушкований пігмей від політики, який зараховує себе до майбутнього України. Це «лідер» чергового бізнес-проекту «Україна Майбутнього» Святослав Олійник.

Зрадивши своїх союзників з БЮТу і знехтувавши довір'ям виборців, цей «парубок моторний», при першій ліпшій нагоді, швиденько перескочив у табір тих хто більше платить і, наче, може забезпечити молодому перебіжчикові білякоритну посаду. І не будь яку, а місце мера  Дніпропетровська.

Тепер горезвісний екс-президент України, пан Кучма, може похвалитися тим, що, так само як і Партія Регіонів має власну, хоч і маленьку, але  свою, повію у тому будинку розпусти, який ми з вами, чомусь звемо «українським політикумом».

Прикриваючись красивими фразами про Україну майбутнього, намагання зберегти стабільність і неймовірним прагненням до реформ, Святослав Олійник тепер збирається балотуватися, при підтримці пана Кучми, на посаду мера Дніпропетровська. Звичайно, цей крок можна було б пояснити політичним прагматизмом (який в наших умовах означає цинічне зрадництво), але де ж тут розум, що сусідить з допитливістю? Скоріш тут дурість, що сусідить з продажністю.

Цікаво, нащо Олійнику, при його мізерному рейтингові, ціною зради своїх виборців і союзників з БЮТу, лізти на посаду яку він все одно отримати не зможе? Піар? А нашу думку - божевілля.

Звичайно, цього молодика важко поставити поряд з такими великокаліберним зрадниками як Мороз, Литвин, Тігіпко, Бродський, Кінах, Цушко, тощо. Але усе велике колись починалося з маленького.

До того ж, ми з вами знаємо чим закінчуються кар'єри таких запроданців. І якщо деякі з них ще при владі, то це не їхня заслуга, а наше з вами недопрацювання.

ВО «Свобода» рішуче засуджує політичну безпринципність і запроданство певних політичних діячів. Ми висловлюємо свою абсолютну зневагу і презирство всім продажним, тушковано-зрадливим суб'єктам, що заполонили наш владний і біля владний «Олімп». Вони перетворили святу будівлю Української народної державності в брудний бордель, заповнений тяжкими запущеними формами політичної проституції, владної розбещеності, безвідповідальності, непрофесійності, корупції.

ВО «Свобода» закликає всіх кому не байдужа доля України, стати на заваді таким ділкам від політики, як старим, так і молодим на кшталт Олійника, і очисти нашу Вітчизну від цих міазмів, поки не пізно.

Тільки тоді ми зможемо жити не у «новой странє» Януковичів, Азарових і їх прісних, а в оновленій, очищеній Країні гордих, заможних, шляхетних синів своєї Батьківщини.

Прес-центр ДОО ВО «Свобода».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...