App Store Google Play

Ступак “не відповів за базар” – маршрутки залишаються на Карла Маркса

06.10.2010 10:02

Один з головних "покращувачів свого життя вже учора", голова міської організації Партії регіонів Іван Ступак на зустрічі із трудовим колективом міського комунального підприємства "Міськелектротранспрот" пообіцяв протягом 15-20 днів прибрати всі маршрутки з Карла Маркса. Вже тоді ми висловили підозру, що навряд чи в своїй агітаційній промові перед простими трудівниками політик був щирий.

Розв'язка настала дійсно за 20 днів - учора стало відомо, що всі міські маршрути (а їх через Карла Маркса проходить 42) залишаються на центральному проспекті як мінімум до нового року. Про це повідомила газета Сегодня з посиланням на начальника управління транспорту Дніпропетровської міськради Ірину Прилипу.

Так, міські чиновники розписали, що "відразу ж після новорічної ночі - 1 січня - городяни не знайдуть на головній міській вулиці жодної маршрутки", а на центральний проспект Дніпропетровська у один день вийдуть одразу сорок (!!!) нових тролейбусів, які планують закупити у Львові. За що? Звісно, за гроші, взяті у кредит в комерційних банках під заставу комунальної власності громади міста.

Потуги влади, як кажуть, помітні неозброєним оком - раз на годину у буден день на проспекті можна побачити підзабуті вже тролейбуси маршруту №4 - їх працює аж два (якщо якийсь не поламається). Дрібничка... а от для міської влади - зірка на погони: "відновлено рух на гостродефіцитному напрямку"!

Пересічні мешканці міста також не впевнені у перевазі навіть 40 тролейбусів над 300-400 маршрутками, що проїжджають центром щодня. Замалими вважає ці міри й начальник "Міськелектротранспорту" Володимир Легкий. На його думку 40 тролейбусів лише розвантажать Карла Маркса, створять ілюзію виходу з транспортної кризи. Для забезпечення ж віддалених районів, на його думку,  потрібно як мінімум вдвічі більше машин.

Характерно, що маршрутки ніхто не заборонятиме й боротися з цим злом у місті ніхто не збирається - їх просто пустять по паралельним проспекту вулицях - Чкалова, Набережній Леніна, Плеханова та Ленінградській, де вони будуть "зупинятися лише на зупинках". 

Самі ж маршрутними, в більшості досвідчені водії, вважають, що народ ще пожалкує і буде незадоволений таким рішенням міської ради. на думку водія маршруту №124А Юрія Ковальчука, запропоновані вулички настільки вузькі, що в разі перенесення на них усіх центральних маршрутів, там утвориться одна суцільна пробка.

Що ж, спостерігаємо за "покращенням життя вже сьогодні" далі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...