App Store Google Play

Сьогодні припиняється подання документів від кандидатів на вибори

06.10.2010 12:00
У середу, 6 жовтня, завершується термін подання документів у територіальні виборчі комісії для реєстрації кандидатів на місцевих виборах.

Це визначено календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня, оприлюдненим Центрвиборчкомом.  

Середа - останній день, коли представники місцевих організацій партій, кандидати в депутати в одномандатному окрузі, в одномандатному мажоритарному окрузі, а також кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови можуть подати в тервиборчком документи для реєстрації.

До 7 жовтня включно можна повторно подавати у тервиборчкоми заяви для реєстрації кандидатів із виправленими документами - у разі проблем із першою заявою.

До 8 жовтня включно територіальна виборча комісія повинна ухвалити остаточне рішення щодо реєстрації кандидатів на вибори.

Відповідно до закону про місцеві вибори, кандидати повинні подати в тервиборчком заяву про реєстрацію кандидатом, заяву про згоду балотуватися, автобіографію, декларацію про майно й доходи за останній рік, 4 фотографії розміром 4x6 см.

У разі висування кандидата партією до цього переліку додаються копії свідоцтва про реєстрацію місцевої організації партії, витяг із протоколу конференції місцевої партійної організації про висування кандидатів, виборчий список кандидатів.

До 9 жовтня включно Центрвиборчкому мають бути передані виборчий список кандидатів у депутати від місцевої організації партії та відомості про реєстрацію кандидатів у депутати, включених до цього списку.

Також до цієї суботи включно мають бути оприлюднені відомості про реєстрацію кандидатів у депутати, включених до виборчого списку місцевої організації партії.

За відомостями з міської територіальної виборчої комісії Дніпропетровська, на сьогодні зареєстровані 12 кандидатів на посаду міського голови, 346 кандидатів на 60 місць депутатів міськради за багатомандатним округом та 121 кандидат на ще 60 місць у одномандатних округах. Загалом свої партійні списки та мажоритарних кандидатів у Дніпропетровську висунули 17 партій.

Реєстрація партій та кандидатів триває.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...