App Store Google Play

Одне нудне обличчя змінюється іншим

06.10.2010 00:29
Одне нудне обличчя змінюється іншим

У ЗМІ пишуть, що на міських голів, які бажають на жовтневих виборах переобратися, але вступати в Партію регіонів відмовляються, влада нібито безпрецедентним чином притискає. Аж до арешту. Але в Дніпропетровську чинного мера (і кандидата №1) Івана Куліченка ніхто не займає: він же встиг поповнити біло-блакитні ряди й тепер з губернатором-регіоналом Олександром Вілкулом усюди обіймається, аки Путін з Медведєвим. Навіщо турбувати "правильного мера"?

Але от у чому прикол: раптовий фінт раніше "принципово безпартійного" міського голови фактично виключив політичний процес у нашому місті. Адже один із основних конкурентів та критиків Івана Івановича - Ігор Циркін (член Партії регіонів) - нейтралізований: по-перше однопартієць, та ще й став першим заступником Куличенка (хоча тут ще можна посперечатися - хто кого нейтралізував). Іншого серйозного претендента на крісло мера - Загіда Краснова - теж нейтралізували: відрізали йому доступ до телеканалів і газет. Більше того, телеканали й газети, які донедавна так розхвалювали лідера "Громадської сили" за відремонтовані дахи й нові дитячі майданчики, раптом розпочали категорично викривати й усіляко препарувати діяння нещасного Загіда.

Сумна пісня розчарованого виборця 

Зрозуміло, у нас демократія. І відрапортувавши про реєстрації під №1 Регіони, заради дотримання пристойності, дозволили висунути своїх кандидатів й іншим політичним силам. Але ті при реєстрації у виборчкомах раптом зіткнулися з непереборними труднощами в стилі "велено не пущать, от і не пущаю". Тобто дніпропетровський розклад на зараз зробився прозорий, як сльоза дівиці: партія сказала "Мером Дніпропетровська буде Куличенко!", і Куличенко мером Дніпропетровська стане, незалежно від результатів голосування. Опозиція, як водиться, напружилася й вже протрубила про неминучі фальсифікації місцевих виборів, тому можна на дільницю зовсім не ходити.

Ось іще що цікаво. Партія регіонів щодня проводить сеанси масового гіпнозу: Україна для людей, ми будуємо нову країну, ми поліпшили стан економіки, ми наводимо порядок після жовтогарячого хаосу, ми щотижня когось саджаємо... А тим часом жити "пересічному мешканцю" чомусь стає усе гірше й гірше: підвищуються комунальні тарифи, ростуть ціни на продукти, зарплати та пенсії інфляція потроху їсть, а десь ще й почали стріляти в беззбройних людей. Просто якийсь... когнітивний дисонанс.

Слово й справа в Партії регіонів щось зовсім дружити перестають. І що в таких умовах залишається робити біло-блакитним кандидатам у місцеві ради й мери міст? Як накажете їм діяти? Що ще вони можуть пообіцяти виборцям, які наїлися по горло обіцянок? А все просто - треба ігнорувати реальність, треба робити вигляд, що нічого військового в країні й місті не відбувається. Тобто говорити неправду. Тільки вигляд у кандидатів при цьому може зробитися безнадійно сумовитим, як би вони не розтягували губи в покликаних бадьорити виборчі маси посмішках.

Втім, це справа десята. І не таке електорат слухняно їв. Властиво звідси й ростуть ноги в запропонованої вашій увазі сумної пісні від dpua.info.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...