App Store Google Play

Дніпропетровська фігуристка Тетяна Волосожар стане росіянкою

06.10.2010 15:18
Колишня українська фігуристка Тетяна Волосожар сьогодні у м.Твер (Росія) отримала свідоцтво N1 учасника президентської програми щодо сприяння переселенню в РФ співвітчизників, повідомляє "Укрінформ" з посиланням на ІА "Новини Твері".

Спортсменка подала анкету на участь у програмі з переселення й отримала свідоцтво. Цей документ дозволяє в короткий термін та за спрощеною процедурою стати власником російського паспорта. Таким чином, максимум через півроку Тетяна Волосожар стане росіянкою, зазначається у повідомленні.

Тетяні Волосожар 24 роки, вона народилась у Дніпропетровську. З 2004 року виступала зі Станіславом Морозовим. У 2008 році українська спортивна пара стала тренуватись у відомого німецького фахівця Інго Штойєра.

Після Олімпіади-2010 у Ванкувері С.Морозов прийняв рішення про завершення спортивної кар'єри, а Волосожар переїхала до Росії, де наразі виступає з новим партнером - Максимом Траньковим.

В інтерв'ю журналістам фігуристка неодноразово наголошувала, що зробила "правильний вибір". Зокрема, у Твері після отримання свідоцтва вона заявила: "В Україні моя кар'єра закінчилася, і я не бачу там нових перспектив та можливостей для подальшого спортивного росту".

Федерація фігурного катання України офіційно дала згоду на виступи Волосожар за Росію. За правилами Міжнародного союзу ковзанярів (ISU) спортсменка матиме право представляти РФ з 15 лютого 2011 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...