App Store Google Play

Денисенко провів першу зустріч з виборцями

06.10.2010 14:40
5 жовтня в приміщенні театру «Крик» кандидат на посаду міського голови Дніпропетровська від національно-демократичних сил Андрій Денисенко зустрівся із виборцями. Він розказав про причини, через які він вирішив боротися за посаду очільника міста, та розкрив основні положення своєї кандидатської програми.

У першій зустрічі взяли участь представники патріотичної інтелігенції. Андрій Денисенко пояснив, що відсутність сильної кандидатури на посаду міського голови спонукала його балотуватися самому, оскільки ГРАД не міг підтримати а ні безвольного Куліченка, а ні корупційного Краснова, а ні Олійника, який голосував за здачу Чорноморського флоту.

Цю причину Денисенко відніс до зовнішніх факторів, які спричинили його висування. До внутрішніїх же належить те, що Андрій Денисенко вже п'ятнадцять років перебуває в українському політичному процесі, в якому він брав участь і як партійний функціонер, і як штабіст та організатор політичного процесу, і як політтехнолог, і як громадський діяч. Громадська робота дала розуміння про місто як систему, місцеве самоврядування, навички і знання в муніципальному управлінні, фінансово-економічній, комунальній юридичній сферах життя міста.

Починати варто із антикорупційної люстрації, кадрового перезавантаження, переконанний Андрій Денисенко. Також слід провести інвентаризацію ресурсів міста. Ця інформація, як і фінансово-економічна ситуація в місті, має бути публічною та відкритою.

Кандидат на посаду міського голови пропонує переглянути всі рішення міської влади за останні роки і скасувати ті з них, які наносять шкоди територіальній громаді. Також Денисенко ініціюватиме введення прозорих механізмів документообігу, наприклад, електронного. Тоді весь шлях розпоряджень міської влади легко зможе відстежувати будь-який громадянин, знати хто під якими рішеннями підписується, а хто затягує процедуру.

Андрій Денисенко також розповів про запоруку наповнення бюджету міста. Як і в усьому світі, більше половини прибутку до міської казни мають становити земельні надходження. Ця стаття в нинішньому Дніпропетровську не виконується через тіньові схеми, через те, що 30 відсотків коменційних підприємств не сплачують необхідних податків і зборів, заявив Андрій Денисенко. За прозорих схем виділеня землі надходження до бюджету Дніпропетровська можна було б збільшити на 25-30 відсотків, переконаний кандидат.

Окремим пунктом Андрій Денисенко виділив програму розвитку української культури в Дніпропетровську, розвитку ідеї дніпроцентризму, перетворення Дніпра на центр культурного життя України, поступовий відхід від топоніміки тоталітарного часу. Але наголосив, що до питань культури можна підходити тільки через соціально-економічний розвиток, який є головним пріоритетом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...