App Store Google Play

Денисенко провів першу зустріч з виборцями

06.10.2010 14:40
5 жовтня в приміщенні театру «Крик» кандидат на посаду міського голови Дніпропетровська від національно-демократичних сил Андрій Денисенко зустрівся із виборцями. Він розказав про причини, через які він вирішив боротися за посаду очільника міста, та розкрив основні положення своєї кандидатської програми.

У першій зустрічі взяли участь представники патріотичної інтелігенції. Андрій Денисенко пояснив, що відсутність сильної кандидатури на посаду міського голови спонукала його балотуватися самому, оскільки ГРАД не міг підтримати а ні безвольного Куліченка, а ні корупційного Краснова, а ні Олійника, який голосував за здачу Чорноморського флоту.

Цю причину Денисенко відніс до зовнішніх факторів, які спричинили його висування. До внутрішніїх же належить те, що Андрій Денисенко вже п'ятнадцять років перебуває в українському політичному процесі, в якому він брав участь і як партійний функціонер, і як штабіст та організатор політичного процесу, і як політтехнолог, і як громадський діяч. Громадська робота дала розуміння про місто як систему, місцеве самоврядування, навички і знання в муніципальному управлінні, фінансово-економічній, комунальній юридичній сферах життя міста.

Починати варто із антикорупційної люстрації, кадрового перезавантаження, переконанний Андрій Денисенко. Також слід провести інвентаризацію ресурсів міста. Ця інформація, як і фінансово-економічна ситуація в місті, має бути публічною та відкритою.

Кандидат на посаду міського голови пропонує переглянути всі рішення міської влади за останні роки і скасувати ті з них, які наносять шкоди територіальній громаді. Також Денисенко ініціюватиме введення прозорих механізмів документообігу, наприклад, електронного. Тоді весь шлях розпоряджень міської влади легко зможе відстежувати будь-який громадянин, знати хто під якими рішеннями підписується, а хто затягує процедуру.

Андрій Денисенко також розповів про запоруку наповнення бюджету міста. Як і в усьому світі, більше половини прибутку до міської казни мають становити земельні надходження. Ця стаття в нинішньому Дніпропетровську не виконується через тіньові схеми, через те, що 30 відсотків коменційних підприємств не сплачують необхідних податків і зборів, заявив Андрій Денисенко. За прозорих схем виділеня землі надходження до бюджету Дніпропетровська можна було б збільшити на 25-30 відсотків, переконаний кандидат.

Окремим пунктом Андрій Денисенко виділив програму розвитку української культури в Дніпропетровську, розвитку ідеї дніпроцентризму, перетворення Дніпра на центр культурного життя України, поступовий відхід від топоніміки тоталітарного часу. Але наголосив, що до питань культури можна підходити тільки через соціально-економічний розвиток, який є головним пріоритетом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...