App Store Google Play

Суд переніс реприватизацію "Криворіжсталі"

01.10.2010 17:30
Господарський суд Києва переніс на 5 жовтня розгляд позову Генеральної прокуратури про відміну перегляду термінів виконання інвестиційних зобов'язань гірничо-металургійного комбінату "Арселор Міттал Кривий Ріг". Таке рішення суд виніс за підсумками засідання, передають "Українські новини".

В ході засідання суд не приступив до розгляду справи по суті, а займався прийомом клопотань сторін спору.

Зокрема, представники компанії Arcelor Mittal Duisburg просили припинити провадження у справі, оскільки договір передбачає рішення спірних моментів в органі арбітражної юрисдикції.

Представники ж Фонду державного майна просили припинити розгляди справи до завершення розгляду Окружним адміністративним судом Києва позову колишнього голови ФДМ Валентини Семенюк-Самсоненко з аналогічними вимогами.

Суд у ході засідання ці клопотання не розглядав, але суддя пообіцяв, що це буде зроблено на наступному засіданні у справі, яке призначене на 15:00 5 жовтня.

Представник Кабінету Міністрів, на користь якого був поданий позов, на засіданні не був присутній.
Нагадаємо, у липні суд взяв до розгляду позов Генпрокуратури на користь держави в особі Кабміну з вимогою визнати недійсним внесені 14 травня 2009 року зміни в договір купівлі-продажу "Криворіжсталі" від 24 жовтня 2005 року.

14 травня 2009 року у присутності преси керівництвом ФДМ і власником "Арселор Міттал Кривий Ріг" компанією Arcelor Mittal Duisburg була підписана нова редакція договору купівлі-продажу.

В результаті були переглянуті терміни виконання інвестзобов'язань в умовах економічної кризи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...