App Store Google Play

Степан Хмара нарік кандидата в мери Дніпропетровська "політичним сміттям

01.10.2010 09:54
Член Правління Української народної партії Степан Хмара не бачить нічого дивного у тому, що представники безідеологічного олігархічного блоку Юлії Тимошенко переходять в таку ж безідеологічну олігархічну Партію регіонів і навпаки.

Так він прокоментував висунення від партії «Батьківщина» на посаду мера Дніпропетровська Галину Булавку, яка зачитувала звернення до народу України на сепаратистському скандальному провокаційному антидержавному з'їзді ПР в Сєверодонецьку, повідомляє прес-служба УНП.

На думку Хмари, таким чином, між БЮТ та Партією регіонів відбувається лише взаємний рух «політичного сміття».

«Нічого не заважає екс-лідеру сєверодонецьких сепаратистів, яка закликала підприємства східної та південної України припинити платити податки в центральний бюджет, одягти вишиванку і робити з себе, під прапором БЮТ, велику патріотку української соборної України», - переконаний Степан Хмара.

«Політики та громадські діячі, для яких належність до тієї чи іншої політичної сили є лише засобом для досягнення власних політичних та економічних цілей, якраз і презентують той політичний непотріб, який сьогодні заполонив українську політику», - підкреслив політик.

Він зазначив, що «Батьківщину та Партію регіонів можна сміливо назвати збіговиськом політичного непотребу, який вже встигли змінити не одні, подекуди цілком протилежні, політичні барикади».

«Необхідно нарешті задуматися, чи потрібні Україні загальноукраїнські лідери цих «партій непотребу»?», - підсумував Хмара.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...