App Store Google Play

Степан Хмара нарік кандидата в мери Дніпропетровська "політичним сміттям

01.10.2010 09:54
Член Правління Української народної партії Степан Хмара не бачить нічого дивного у тому, що представники безідеологічного олігархічного блоку Юлії Тимошенко переходять в таку ж безідеологічну олігархічну Партію регіонів і навпаки.

Так він прокоментував висунення від партії «Батьківщина» на посаду мера Дніпропетровська Галину Булавку, яка зачитувала звернення до народу України на сепаратистському скандальному провокаційному антидержавному з'їзді ПР в Сєверодонецьку, повідомляє прес-служба УНП.

На думку Хмари, таким чином, між БЮТ та Партією регіонів відбувається лише взаємний рух «політичного сміття».

«Нічого не заважає екс-лідеру сєверодонецьких сепаратистів, яка закликала підприємства східної та південної України припинити платити податки в центральний бюджет, одягти вишиванку і робити з себе, під прапором БЮТ, велику патріотку української соборної України», - переконаний Степан Хмара.

«Політики та громадські діячі, для яких належність до тієї чи іншої політичної сили є лише засобом для досягнення власних політичних та економічних цілей, якраз і презентують той політичний непотріб, який сьогодні заполонив українську політику», - підкреслив політик.

Він зазначив, що «Батьківщину та Партію регіонів можна сміливо назвати збіговиськом політичного непотребу, який вже встигли змінити не одні, подекуди цілком протилежні, політичні барикади».

«Необхідно нарешті задуматися, чи потрібні Україні загальноукраїнські лідери цих «партій непотребу»?», - підсумував Хмара.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...