App Store Google Play

Степан Хмара нарік кандидата в мери Дніпропетровська "політичним сміттям

01.10.2010 09:54
Член Правління Української народної партії Степан Хмара не бачить нічого дивного у тому, що представники безідеологічного олігархічного блоку Юлії Тимошенко переходять в таку ж безідеологічну олігархічну Партію регіонів і навпаки.

Так він прокоментував висунення від партії «Батьківщина» на посаду мера Дніпропетровська Галину Булавку, яка зачитувала звернення до народу України на сепаратистському скандальному провокаційному антидержавному з'їзді ПР в Сєверодонецьку, повідомляє прес-служба УНП.

На думку Хмари, таким чином, між БЮТ та Партією регіонів відбувається лише взаємний рух «політичного сміття».

«Нічого не заважає екс-лідеру сєверодонецьких сепаратистів, яка закликала підприємства східної та південної України припинити платити податки в центральний бюджет, одягти вишиванку і робити з себе, під прапором БЮТ, велику патріотку української соборної України», - переконаний Степан Хмара.

«Політики та громадські діячі, для яких належність до тієї чи іншої політичної сили є лише засобом для досягнення власних політичних та економічних цілей, якраз і презентують той політичний непотріб, який сьогодні заполонив українську політику», - підкреслив політик.

Він зазначив, що «Батьківщину та Партію регіонів можна сміливо назвати збіговиськом політичного непотребу, який вже встигли змінити не одні, подекуди цілком протилежні, політичні барикади».

«Необхідно нарешті задуматися, чи потрібні Україні загальноукраїнські лідери цих «партій непотребу»?», - підсумував Хмара.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...