App Store Google Play

Римо-католики Дніпропетровська моляться про навернення Лазаренка

01.10.2010 14:02
Перед храмом святого Йосифа у Дніпропетровську римо-католицька громада знову продовжила молитовне стояння. Біля центральних дверей храму вивісили два банери зі зверненнями: один - до Павла Лазаренка, інший - до всіх охочих допомогти.

"Уважаемый Павел из Калифорнии, разрешите в БТИ зарегистрировать наш Храм. Храм Божий святой!", - сказано у першому зверненні, оскільки американську компанію, яка бореться за приміщення храму, пов'язують з Павлом Лазаренком.

Текст, розміщений на іншому банері, такий: "Просим вас о поддержке! Храм Римско-Католической Церкви в Днепропетровске. Возведен в 1877 г., разрушен калифорнийской фирмой "Dugsbery, Inc." в 2007 г., возвращен католикам по решению суда в 2009 г., блокируется регистрация храма в БТИ с 2009 года. Опасаемся рейдерской атаки на храм. Готовим обращение к президенту Януковичу".

Як інформує Католицький медіа-центр, знову молитися перед храмом католиків змусили побоювання рейдерської атаки на храм, оскільки хоча храм уже понад рік тому передали римо-католицькій громаді, досі блокується реєстрації його в БТІ.

«Парафіяни не можуть і не хочуть відповідати силою і злом людям, які, незважаючи на рішення судів, не бажають Боже Богові повернути. Головна сила віруючих - Бог, а засіб - молитва і солідарність небайдужих людей», - йдеться у повідомленні. Тому перед і після кожного богослужіння відбувається молебень перед храмом «про навернення тих, хто воює з Богом, та реєстрацію храму в БТІ».

Також представникам римо-католицької громади Дніпропетровська стало відомо, що в одному з Донецьких судів без відома парафії вже півроку розглядається судова справа по храму св. Йосипа за поданням компанії "Dugsbery, Inc". Наступне засідання Донецького суду відбудеться 8 жовтня.

«Усвідомлюючи всю небезпеку і пам'ятаючи про прямі погрози з боку представників "Dugsbery" восени 2009 р. католики не можуть себе почувати у безпеці, а також користуватися гарантованим Конституцією України правом безперешкодно відправляти релігійні культи у культових спорудах», - заявляють представники громади. Тому вони уже надіслали звернення до голови Дніпропетровської ОДА та прокурора області, а також збираються підписи під зверненням до Президента України.

risu.org.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...