App Store Google Play

Коломойський збільшить авіапарк

01.10.2010 16:14
Авіакомпанії "Аеросвіт" (Київ), "Дніпроавіа" (Дніпропетровськ) і "Донбасаеро" (Донецьк) мають намір збільшити спільний парк літаків Ан-148 з 2 до 7 літаків до кінця 2011 року. Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Аеросвіту", передають "Українські новини".

"1 жовтня Державне підприємство "Антонов" (Київ) уклало з "Дніпроавіа" і "Донбасаеро" угоди про спільну експлуатацію Ан-148 на додаток до аналогічної угоди з "Аеросвітом", який діє з травня 2009 року" - відзначається у повідомленні.

Також компанії "Аеросвіт", "Дніпроавіа", "Донбасаеро", ДП "Антонов" і державне підприємство "Лізингтехтранс" підписали генеральну угоду про розширення авіапарку для спільної експлуатації на маршрутах трьох авіаперевізників.

ДП "Антонов" підтвердило готовність забезпечити виробництво літаків Ан-148 відповідно до потреб авіакомпаній, а ДП "Лізингтехтранс" - готовність забезпечити закупівлю і наступне постачання літаків авіакомпаніям.

Як повідомлялося, в червні 2009 року "Аеросвіт" почав експлуатацію першого літака Ан-148 на внутрішніх рейсах, у грудні - на рейсах до Росії, а в лютому 2010 року - на рейсах до Європи.

"Аеросвіт, "Днипроавиа" і "Донбасаеро" мають намір створити альянс, який припускає консолідацію технологічних, виробничих і комерційних ресурсів компаній, але доки не отримали дозволу від Антимонопольного комітету.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...