App Store Google Play

Молодим "тушкам" з Батьківщини сподобалась хода Олійника

30.09.2010 15:52

Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «Батьківщина Молода» заявила про свою реорганізацію та про приєднання до політичної партії «Україна Майбутнього». Таке рішення, за словами керівника організації Дениса Борисенка, її члени ухвалили на загальних зборах.

Нагадаємо, що молодіжна організація "Батьківщина Молода" була створена як молодіжне крило партії "Батьківщина", а Денис Борисенко є депутатом Дніпропетровської обласної ради, член комісії з  питань регламенту та депутатської етики.

Після обрання, у 2006 році, депутат вже намагався "кинути" партію, вийшовши з фракції БЮТ, однак потім повернувся до неї, "усвідомивши і виправивши свої помилки".

Наразі ж очільник "молодих тушок" говорить, що довго чекали на появу політичної сили, яка обстоювала б інтереси молоді, і нарешті дочекались. Борисенко говорить, що у них з Олійником сталася любов буквально з першого погляду.

Сьогодні далеко не кожен дніпропетровець знає, хто такий Святослав Олійник, інші ж бачили його зображення на білбордах. А от молоді сподобалась...хода Святослава Васильовича. Як кажуть, "милого впізнаю по ході".

- Коли з'явилася «Україна Майбутнього», ми побачили, що кожен крок партії спрямований на підтримку молоді в різних сферах: в утворенні, у культурі, спорті. Всі наші члени одноголосно заявили про підтримку її лідера Святослава Олійника на виборах мера Дніпропетровська, - додав Борисенко.

 

Теги: молодь

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...