App Store Google Play

На вибори ми підемо, але їх все одно фальсифікують – українці

29.09.2010 10:08

Деякі фахівці стверджують, що соціології не варто довіряти, особливо перед виборами, але все ж таки наведемо результати одного з досліджень, яке демонструє ставлення українців як до інституції виборів в Україні, так і до основних учасників політичних перегонів.

Майже 60% опитаних громадян у віці від 18 років по всій території України очікують фальсифікацій на місцевих виборах 31 жовтня 2010 року. Про це повідомляє соціологічна група "Рейтинг" у своєму прес-релізі.

При цьому 31% - очікують значних фальсифікацій, які впливатимуть на результати виборів, 28% - незначних фальсифікацій, які несуттєво вплинуть на результати.

Найбільше стурбовані можливими фальсифікаціями на місцевих виборах мешканці Рівненської, Волинської, Сумської, Київської, Житомирської, Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Рівень їх впевненості у майбутніх фальсифікаціях перевищує 75%. Найменша кількість тих, хто вважає, що вибори фальсифікують у Донецькій та Луганській областях - відповідно 29% та 31%.

Серед громадян, що вже визначились із своїм вибором, найбільше очікують фальсифікацій прихильники "Свободи" (80%), "Батьківщини" (76%) та "Фронту змін" (63%). Трохи спокійніше очікують вибрів прихильники "Сильної України" ( 50% опитаних вважать, що фальсифікації таки матимуть місце) та КПУ (відповідно 33%). Неважко здогадатися, що найменше очікують фальсифікацій виборці Партії регіонів (13%).

Серед тих респондентів, які очікують значних фальсифікацій на місцевих виборах, майже половина думає що вони будуть на користь Партії регіонів, 9% - на користь Батьківщини. Разом з тим 27% опитаних вважають, що до фальсифікацій будуть вдаватися усі політичні сили.

Серед респондентів, які очікують незначних фальсифікацій, на Партію регіонів вказують "лише" 30%, а на "Батьківщину" - майже вполовину менше - 17%. Чверть опитаних у цій групі думає, що до фальсифікацій будуть вдаватися усі політичні сили.

Цікаво, що близько половини виборців, які визначилися, що будуть головувати за Партію регіонів, також вважають, що цих місцевих виборах будуть фальсифікації, у т.ч. 13% - значні. Але не маючи, на кого вказати пальцем, ці респонденти (а саме 65% з них) говорять, що до фальсифікацій будуть вдаватися усі політичні сили.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...