App Store Google Play

У Дніпропетровську відкриють Reikartz Hotel

28.09.2010 08:26

Київська керуюча компанія Reikartz Hotel Management (Київ), яка здійснює керівництво  мережею готелів під брендом Reikartz Hotels&Resorts, до кінця 2010 року відкриє три нових готелі в Дніпропетровську, Почаєві (Тернопільська обл.) та у Львові. Відтак, загільна кількість об'єктів мережі зросте до дев'ятт готелів  із загальним номерним фондом понад 600 номерів.

Як йдеться в прес-релізі компанії, готель "Reikartz Дніпропетровськ" на вул. Червоній нараховуватиме 80 номерів. "Reikartz Почаєв", розташований поруч зі Свято-Успенською Почаївською Лаврою - 70 номерів, а "Reikartz Центр Львів", який розташується поруч із площею Ринок - 23 номера з перспективою розширення до 70.

Як повідомлялося, до 2015 року Reikartz Hotel Management планує розширити мережу своїх трьох- і чотиризіркових готелів до 20-25 об'єктів в Україні. У цілому обсяг інвестицій у розвиток і розширення мережі в 2009 та у 2010 роках перевищить $20 млн.

Reikartz створена в 2003 році трьома бельгійськими архітекторами (один з яких - Франсуа Рейкарц (Francois Ryckaerts) з метою інвестування коштів для придбання та відновлення будинку по вул. Друкарській у Львові для наступного його продажу під житло.

В 2007 році будинок викупили естонські інвестори, які працювали над реконструкцією недобудованого готелю в сел. Жденієво (Закарпатська обл.), який був викуплений в 2006 році, і на основі цих двох активів почали розвивати готельну мережу Reikartz. Рейкарц залишився в раді директорів компанії.

ДОВІДКА

Наразі мережа складається з шести діючих готелів: п'яти власних "Reikartz Карпати" (Жденієво), "Reikartz Дворжець Львів" (Львів), "Reikartz Кіровоград" (колишня "Лондон" у Кіровограді), "Reikartz Галявина" (с. Галявина Закарпатської обл.) і "Reikartz Рівер Миколаїв" (Миколаїв); а також однієї під керуванням "Атлантика" (Севастополь).

Дело

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...