App Store Google Play

Серце, чи розУМ?

28.09.2010 09:06
Учора ледь не всі партії-учасниці майбутніх виборів до місцевих рад проводили партійні конференції, на яких висували кандидатів на посаду міського голови та партійні списки кандидатів у депутати.

Зокрема, як повідомляв Дніпроград, учора відбулися партійні конференції "Батьківщини", де "сердешні" офіційно  висунули Галину Булавку претендентом на крісло міського голови. Не пасла задніх і політична партія «Україна майбутнього», яка учора офіційно висунула свого лідера, народного депутата України Святослава Олійника в кандидати на посаду мера Дніпропетровська.

Рішення було прийняте на третіх позачергових зборах Дніпропетровської міської організації партії одноголосно.

- Вдумайтесь лише! розУМ всієї країни стартує в Дніпропетровську, хіба це не привід пишатися? - заявив під час зборів Святослав Олійник.

Він також наголосив, що Україна майбутнього - гуманістична партія, у центрі світогляду якої знаходиться людина з великої літери, індивідуальність.

Кандидат у мери також заявив, що Дніпропетровськ потребує свідомого розуму. Тільки це дозволить місту використати свій величезний потенціал на користь городянам.

Водночас, за даними різних соціологічних досліджень, крісло міського голови не світить ані "УМу", ні "серцю". Лідерами мерських перегонів у Дніпропетровську наразі є Загід Краснов та Іван Куліченко. Крім того, участь у змаганнях беруить ще декілька дніпропетровських політиків, рівень підтримки яких з боку городян є вищим, ніж у Булавки та Олійника.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...