App Store Google Play

Аксельрода підірвали, бо не платив борги? Корбан "мимо йшов"

24.09.2010 11:30

Фірма бізнесменів Геннадія Аксельрода і Олега Левіна заборгувала велику суму грошей і, можливо, не збирається її повертати.

Про це пише газета
"Дело".

Як відомо, 17 вересня в дніпропетровському кафе Pepperonni стався вибух, в результаті якого
постраждали підприємці Геннадій Корбан, Геннадій Аксельрод і Олег Левін.

Як повідомляє видання, Аксельрода і Левіна, "окрім близькості до структур групи "Приват", об'єднує ще й те, що вони були співзасновниками ТОВ "Промислово-фінансова група "Спарта".

Згідно з документами, які є у розпорядженні газети, "Спарта" в липні 2010 року подала сама на себе в суд, де вимагала визнати її банкрутом, оскільки не в змозі виплатити борги, що накопичилися, загальна сума яких складає 668,7 мільйонів гривень".

"Суд відкрив провадження у справі про банкрутство, призначив розпорядником майна арбітражного керуючого і встановив останній день для складення реєстру вимог кредиторів - 22 вересня 2010", - йдеться у публікації.

Як пояснила експерт з юридичної компанії ILF Олена Хитрова, банкрутство дасть можливість фірмі ухилитися від повернення боргу.

"Більше за інших через банкрутство "Спарти" може постраждати банк "Форум". Половина боргу дніпропетровської фірми (362 мільйони гривень) - це кредит, який вона взяла у "Форуму" ще в травні 2006 року, а також несплачені відсотки по ньому і штрафні санкції", - пише газета.

"У своїй позовній заяві про банкрутство, поданій у липні цього року, юристи "Спарти" вказали, що у компанії немає майнових активів, достатніх для задоволення в повному обсязі вимог усіх кредиторів", - йдеться у публікації.

Як повідомляє видання, крім банку "Форум", "Спарта" є боржником ще близько десяти компаній.

"Так, 50 мільйонів гривень становить борг гандбольному клубу "Мотор" із Запоріжжя. У число кредиторів також входять Fantan trading limited (Кіпр), "Форстоун Нетворкс ЛЛП", (Великобританія), ТОВ "Юкун" (Запоріжжя), ПП "Славутич- Лізинг", ПП "Аквітенс", ПП "Рент-Сервіс Плюс", - зазначає газета.

У головному управлінні МВС Дніпропетровської області не коментують можливі версії вибуху в кафе Pepperonni, у тому числі можливий зв'язок між боргами "Спарти" і замахом на життя її колишніх власників.

Українська правда

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...