App Store Google Play

Облрада зібралася на останню сесію: похвалилися і попрощалися

23.09.2010 09:04
Голова обласної ради Євген Удод, за участю голови облдержадміністрації Олександра Вілкула, провів чергову, двадцять сьому сесію обласної ради п'ятого скликання. Ця сесія стала останньою черговою для п'ятого скликання.

На початку пленарного засідання до депутатів звернувся голова облдержадміністрації, який коротко ознайомив присутніх із соціально-економічними показниками розвитку Дніпропетровщини.

Під час засідання депутати затвердили звіт про виконання обласного бюджету за перше півріччя поточного року та внесли корективи до головного фінансового документу регіону за підсумками шести місяців. Як вже повідомлялося, бюджет перевиконується, тож були затверджені кілька статей додаткових витрат спеціального фонду.

Депутати також заслухали звіт начальника управління ЖКГ облдержадміністрації про стан підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та закладів соціально-культурної сфери Дніпропетровщини до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років. Як виявилося, 97% будинків до зими готові, хоча населення й має значні заборгованості за газ та водопостачання.

Серед інших депутати прийняли рішення про внесення змін до регіональної комплексної програми профілактики злочинності, затвердили звіт про виконання Програми щодо тимчасового зберігання, знешкодження та поводження з непридатними для використання і забороненими хімічними засобами захисту рослин на 2008-2009 роки тощо.

В ході пленарного засідання депутати затвердили нові програми соціального спрямування, прийняли ряд майнових і господарських рішень та звернення про святкування в області 66-ї річниці звільнення України від фашистських загарбників, за підтримку якого проголосували усі присутні депутати обласної ради.

Завершуючи сесію, голова обласної ради Євген Удод подякував депутатам обласної ради за співпрацю. „Усі депутати, - наголосив Євген Удод, - об'єдналися навколо єдиної мети - зробити життя наших земляків кращим". Не уточнив, щоправда, вже сьогодні, чи колись у майбутньому.

Похваливши один одного, депутати попрощалися і розійшлися по списках - балотуватися до облради на наступний термін, аби й далі "плідно працювати на процвітання Дніпропетровщини".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...