App Store Google Play

У Дніпропетровську субсидію отримали лише 6% бажаючих

21.09.2010 18:34

Кампанія з забезпечення державними субсидіями всіх, кому дорого платити за послуги ЖКГ, які виросли в рази після приходу до влади Партії регіонів, схоже, завершиться провалом.

Після заклику влади оформлювати субсидії кількість запитів до відповідних відділів оформлення збільшилася в рази, проте оформити субсидію в серпні вдалося... лише 6,3% тих, хто звернувся по допомогу.

А загалом за вісім місяців поточного року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг звернулось 29,5 тис. сімей. Такі дані наводить у своєму повідомленні Головне управління статистики у Дніпропетровській області.

Це на 17,2% більше, ніж у відповідному періоді 2009 року. Пр цьому, більша частина родин - майже 24 тисячі - звернулася по субсидію повторно, лише 5,9 тисяч - новачки у цій справі.

Питома вага звернень сімей, що проживають у міських поселеннях, додають у облстаті, склала 90,3%.

Втім, отримали субсидію трохи більше, ніж 55% тих, хто звернулися до держави по допомогу - 16,3 тисячі сімей. Більшість - мешканці міст. Мешканців сільської місцевості у числі щасливчиків  лише 621 родина.

Порівняно з аналогічним періодом 2009 року, кількість родин, яким призначено державну допомогу, зменшилась на  7,6 тис. (31,9%), констатує Управління статистики.

Загальна сума субсидій, призначених  для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у січні-серпні 2010р. становила майже 2,3 мільйона гривень. З них лише 40 тисяч отримали мешканці села, решту розділили між городянами.

Середній розмір субсидії, призначеної для відшкодування  витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одну сім'ю у серпні зменшився у порівнянні з серпнем попереднього року на 21,9%  і  становив 46,6 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...