App Store Google Play

До виборів у Дніпрі відремонтують проспект Петровського?

21.09.2010 10:25

Як йдеться в повідомленні управління комунального господарства Дніпропетровської міської ради, триває ремонт дороги на проспекті Петровського, розпочаті 16 вересня. В даний час комунальники розширюють проїжджу частину з 6,5 до 8,5 метрів на ділянці від вулиці Алтайська до вулиці Гомельська. Для цієї роботи необхідно вивезти близько 800 кубічних метрів землі та змонтувати нову підпірну стіну.

Ремонт цей давно є необхідним і не виконувався через банальну нестачу коштів. Сьогодні ж, після освоєння кредитів обласною адміністрацією, стало можливим комплексно відремонтувати цю ділянку площею 3000 квадратних метрів.

Крім укладання 1000 тон асфальтобетону заплановано переобладнати 150 метрів зливної каналізації та замінити близько 600 погонних метрів бордюрів.

Загалом на проспекті Петровського комунальники планують капітально відремонтувати 2 кілометри дороги (по довжині) й укласти 13 тисяч тон асфальтобетону. Усі ремонтні роботи планується завершити до кінця жовтня.

Вочевидь, з 1 листопада ремонт доріг на Дніпропетровщині припиниться ы надовго, адже вибори до місцевих рад пройдуть, дороги, необхідні для руху Кириломобіля, покладені наново, а наступні вибори - до Верховної Ради - ще рік чекати.

Скільки ж років будуть мешканці області з своїх кишень повертати кредити, на які й оновлюється дорожнє покриття "під вибори" нам не повідомить ані управління комунального господарства міськради, ані облдержадміністрація. Згодом дізнаємось. Найімовірніше - одразу після виборів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...