App Store Google Play

Тренер Спартака Дніпру не підійшов

20.09.2010 10:18
Керівництво дніпропетровського Дніпра шукає нового головного тренера. Після відставки Володимира Безсонова, його посаду можуть обійняти кілька фахівців, однак кандидатури російських тренерів Юрія Сьоміна і Юрія Красножана, а також голландця Франка Райкаарда тепер не розглядаються. Про це пише видання Спорт-Експрес.

Володимир Безсонов очолював Дніпро з грудня 2008 року, змінивши на цій посаді Олега Протасова. До цього Безсонов був спортивним директором клубу.

Наразі керуватиме Дніпром колишній асистент Безсонова Вадим Тищенко, який працює в штабі дніпропетровської команди з часів Євгена Кучеревського.

За словами глави наглядової  ради Дніпра Ігоря Коломойського, ведуться переговори з низкою авторитетних фахівців, але кандидатури, які обговорювалися раніше (Юрія Сьоміна та Франка Райкаарда) вже відпали. Не розглядається й варіант із нинішнім наставником Спартака з Нальчика Юрієм Красножаном, про що вже повідомили ряд електронних ЗМІ.

- На мій погляд, цей тренер (Красножан) не відповідає амбіціям Дніпра. Якщо хтось і вів з ним від нашого імені переговори, то акціонерами вони санкціоновані не були", - сказав Коломойський.

Ще одним кандидатом є колишній тренер тираспольського Шерифа і російського Салюту Леонід Кучук, який поки залишається без роботи. У самому Дніпрі не називають коли ж визначаться з новим наставником команди.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...