App Store Google Play

У Дніпродзержинську головний міст закриють на 8 місяців?

15.09.2010 18:10

У Дніпродзержинську заплановано продовжити ремонт та модернізацію вузлів і конструкції Лівобережного мосту-шляхопроводу, для чого до урядових та обласних структур направлено фінансові запити. Про це повідомив міський голова Дніпродзержинська Ярослав Корчевський.

Відновлення температурного шву мосту, ушкодження якого через сильну спеку сталося у червні, стало ще одним підтвердженням незадовільного стану дорожнього покриття та конструкцій шляхопроводу, який не ремонтувався жодного разу за 14 років свого функціонування.

Фінансовий запит буде обґрунтовано розрахунками вартості відновлення решти температурних швів. Ремонтні роботи коштуватимуть 40 млн грн та потребуватимуть припинення руху мостом на час проведення відповідних робіт - до 8 місяців.

Наразі міська влада веде переговори з Мінтопенерго про передачу на утримання ВАТ «Укргідроенерго», якому належить Дніпродзержинська ГЕС, греблі станції. Саме через греблю буде здійснюватися транспортне сполучення з лівобережним житловим масивом та рух транзитного транспорту.

Нагадаємо, що 12 червня о 22-й годині в Дніпродзержинську на ділянці лівобережного мосту-шляхопроводу над другим річищем сталося спухання асфальтового покриття над тепловим швом на висоту до 15 см. Відновлення вузлу моста було завершено у серпні. Загальна довжина лівобережного мостового переходу становить 13,5 км, має 4 прольоти-власне мости: над суднохідним і несудохідним руслом Дніпра, над залізницею та Єлізаветівською трасою.

Побудований цей міст у 1996 році для розвантаження транзитного транспортного сполучення з Полтавським напрямком та сполученням центру Дніпродзержинська з лівобережним житловим масивом, де мешкають понад 80 тис. городян.

До цього рух у зазначеному напрямку здійснювався через греблю Дніпродзержинської ГЕС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...