App Store Google Play

Партія регіонів готова спотворити волевиявлення громадян

14.09.2010 14:51

Як стало відомо Дніпрограду від джерела в обласному виборчому штабі ПР, найпершим завданням для штабів усіх рівнів у Дніпропетровській області на сьогодні є забезпечити собі перший номер у виборчих бюлетенях до рад всіх рівнів.

Така можливість з'явилися завдяки шпарині, яку завбачливо залишили регіонали-нардепи, відкоригувавши Закон про вибори. Зокрема, відповідно до частини 7 статті 66 нового закону, партії вносять до бюлетеня не за абеткою або жеребкуванням, як було раніше, а в порядку  черговості  подання  документів  до відповідної територіальної виборчої комісії для їх реєстрації.

Наразі увесь адміністративний ресурс в області працює на те, щоб на момент відкриття відповідних тервиборчкомів для реєстрації суб'єктів виборчого процесу, документи від ПР вже були зареєстровані.

Ця безпрецедентна за зухвалістю комбінація, за словами джерела, дозволить Партії регіонів набрати додатково від 1 до 2 відсотків голосів виборців, адже за оцінками експертів, в бюлетені буде представлено щонайменше 30 партій.

Нагадаємо, що вибори до місцевих рад відбудуться в Україні 31 жовтня 2010 року. ЦВК встановила, що виборчі бюлетені у відповідному виборчому окрузі повинні бути однаковими за розміром, надруковані державною мовою на однаковому папері й на одному аркуші, з текстовою частиною лише з одного боку, відповідного кольору й змісту.

При цьому бюлетені будуть блакитного кольору в багатомандатному окрузі й світло-бірюзового - в одномандатних мажоритарних округах з виборів депутатів Верховної Ради Криму, обласної й Севастопольської міської рад; світло-зеленого кольору в багатомандатному окрузі і світло-коричневого - в одномандатних мажоритарних округах з виборів депутатів районної, районної в місті ради; світло-жовтого кольору в багатомандатному окрузі й світло-оранжевого - в одномандатних мажоритарних виборчих округах з виборів депутатів міської ради; світло-рожевого кольору в одномандатному виборчому окрузі з виборів міського, селищного, сільського голови.

Бюлетені будуть білого кольору в одномандатному виборчому окрузі з виборів депутатів селищної, сільської ради; світло-фіолетового кольору в багатомандатному виборчому окрузі й кремового - в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі з виборів депутатів міської ради міст, які входять до складу іншого міста; світло-сірого кольору в одномандатному виборчому окрузі з виборів сільського, селищного, міського голови для сіл, селищ, міст, які входять до складу іншого міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...