App Store Google Play

На вихідних у “Шиннику” – танці!

14.09.2010 08:53

18-19 вересня 2010 року в Дніпропетровську в спортивному комплексі "Шинник" пройде III-й Міжнародний турнір з танцювального спорту "DNEPR CUP -2010". Цей турнір має статус відкритого міжнародного турніру рейтингу IDSF (Міжнародної Федерації Танцювального Спорту), і за своїм рівнем та масштабом нічим не поступається рівню провідних турнірів Європи.

У змаганнях братимуть участь понад 1000 пар з 12 країн світу (Естонія, Австрія, Болгарія, Польща, Литва, Словенія, Угорщина, Молдавія, Білорусія, Словаччина, Росія, Україна).

Уперше за всю історію розвитку танцювального спорту в Дніпропетровську будуть проведені офіційні Чемпіонати України в самій престижній віковій категорії "Аматори" за латиноамериканською програмою та за програмою "10 танців".

Традиційно , у рамках турніру "DNEPR CUP -2010", будуть проведені змагання світового рейтингу Міжнародної Ради Професійного Танцювального Спорту (IPDSC) для танцюристів-професіоналів, у яких будуть брати участь кращі танцювальні дуети Європи.

За інформацією провідного європейського танцювального сайту "www.dancesportinfo.net" торішній турнір "DNEPR CUP -2009" був визнаний провідними світовими та європейськими фахівцями як "кращий турнір з танцювального спорту в Україні за 2008-2009 роки".

Приходьте й дізнаєтеся, де беруться Шоптенки та Дікусари, а найголовніше - як вони змагаються з провідними суперниками з усієї Європи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...