App Store Google Play

Дніпропетровські правоохоронці вирушають на гастролі

09.09.2010 10:45
Ансамбль пісні і танцю ГУМВС України в області «Дніпровська варта» розпочинає свою гастрольну діяльність. Найближчим часом у Дніпропетровській області відбудуться концерти у містах Дніпродзержинську, Кривому Розі, Павлограді, Нікополі, Верхньодніпровську та Новомосковську. Про це повідомили у ВЗГ ГУ МВС Країни у Дніпропетровській області.

Творчий колектив був створений минулого року, дебют артистів у погонах відбувся 23 лютого 2010-го. За час існування ансамбль підготував декілька програм з відповідними номерами та костюмами, зокрема тематичні програми до Дня Перемоги та Дня Незалежності України.

Незважаючи на недовгий час існування колективу, його творчий доробок вже досить вагомий. І артисти його радо продемонструють усім бажаючим в рамках нинішнього гастрольного туру.

Найближчий концерт відбудеться вже наступного тижня, 16 вересня у Дніпродзержинську. Два дні - 22-23 вересня - ансамбль гостюватиме в Кривому Розі. Подальший розклад гастрольного туру такий:

30 вересня - м. Павлоград;
7 жовтня - м. Нікополь;
14 жовтня - м. Верхньодніпровськ;
21 жовтня - м. Новомосковськ.

Вхід на концерти буде безкоштовним. Переглянути програму запрошуються школярі, студенти та всі, кому небайдужі молоді таланти рідного краю.

У кожному місті час та місце проведення концертів можна буде дізнатися з афіш та повідомлень місцевих засобів масової інформації. За довідками можна звертатися до художнього керівника ансамблю пісні і танцю «Дніпровська варта» Ольги Станіславівни Когітіної за телефоном: 050-138-63-40.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...