App Store Google Play

Покращення життя сталося вчора - Держкомстат

07.09.2010 12:11
Споживчі ціни в серпні підвищилися на 1,2%. Як повідомляє Держкомстат, ціни на продукти харчування і безалкогольні напої в серпні знизилися на 0,1%, на одяг і взуття - не змінилися.

В свою чергу, ціни на житлово-комунальні послуги - підвищилися на 9,6%, на послуги, пов'язані з охороною здоров'я - підвищилися на 0,4%, на освіту - підвищилися на 0,2%.

У січні-серпні інфляція становила 4,3%. Порівняно з серпнем 2009 року в серпні 2010 року споживчі ціни зросли на 8,3%.

Водночас, за даними Дніпропетровського обласного Управління статистики, на Дніпропетровщині знизились ціни на сільськогосподарську продукцію.

Зокрема, картопля подешевшала на 11,6%, фрукти - на 11,8%, овочі - на 19,1%.

Натомість продукти тваринництва дещо зросли порівняно з попереднім місяцем: подорожчали яйця, мед та сало. А от м'ясо навпаки впало в ціні на 1,3%.

Втім, якщо порівняти серпневі ціни 2010 та 2009 років, то овочі-фрукти зросли в ціні на 6%. В той самий час, продукти тваринництва подешевшали на 4%.

Варто зауважити, що вересень, вочевидь, поставить все на свої місця: ціна на яйця на ринках Дніпропетровщини вже перевалила за вісім гривень, а на сир та молокопродукти подорожчали більше, ніж на 15%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...