App Store Google Play

Ремонт доріг, чи відмивання коштів?

02.09.2010 15:35
У Дніпропетровську триває капітальний ремонт дороги на вулиці Набережна Перемоги на ділянці від вулиці Космічної до Мерефо-Херсонського моста. Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської міської ради.

Роботи почалися 25 серпня, наразі комунальники цілодобово знімають старий асфальт. Зараз вже зрізано 10% дорожнього покриття із запланованих 125 тисяч квадратних метрів. Загальна ж довжина ділянки капітального ремонту складає 4,1 кілометра.

Після зняття старого асфальту комунальники планують укласти шар вирівнювання завтовшки 6 сантиметрів, потім укладуть робочий шар товщиною 7 сантиметрів. Загалом необхідно укласти 39 тисяч тонн асфальтобетону. Усі ремонті роботи на зазначеній ділянці планується завершити до 22 жовтня. Ремонтується дорога за рахунок залучених кредитних коштів. Загальна вартість робіт складає 42 мільйони 825 тисяч гривень.

Крім вулиці Набережна Перемоги, капітальний ремонт нині виконується на вулиці Космічній, там постійно працюють бригади дорожників. На сьогодні вже завершено капітальний ремонт на Запорізькому шосе, на проспекті Гагаріна від вулиці Телевізійної до вулиці Чернишевського.

Загалом, за даними міської ради,  у місті вже капітально відремонтовано 160 тисяч квадратних метрів зруйнованих ділянок покриття, поточний ремонт виконаний на 285 тисяч квадратних метрів покриття.

Слід відзначити, що до ремонту доріг у місті і городяни і депутати міської ради мають чималі претензії.

Зокрема, невтішні висновки отримала і створена для аналізу наповнення та витрачання міського бюджету депутатська комісія.

Як йдеться в інформації комісії, переможцем торгів з поточного ремонту автошляхів міста  які були проведені з 1 січня по 9 червня поточного року, було визнане МКП УРЕА. Загальна сума укладених ним договорів складає 40 мільйонів 812 тисяч 450 гривень. Але роботи підприємство самостійно не виконувало, натомість  шукало підрядників, які й виконали робіт на суму понад 25 мільйонів гривень. Враховуючи те, що ці підрядники також не мають ані власної техніки, ані персоналу - вони у свою чергу також витрачали гроші на оренду потрібного обладнання та робочої сили, збільшуючи при цьому собівартість робіт та, відповідно,  бюджетні витрати.

Крім того, в договорах з підрядниками не були прописані ані відповідальність виконавця за недотримання договірних зобов'язань у разі невиконання або неналежного виконання робіт, відсутні були і гарантії виконавців.

Проаналізувавши  виконані роботи та витрачені кошти, комісія з'ясувала, що різниця  в калькуляції вартості одного квадратного метру за однакового ремонту коливалася в межах від 218 до 347 грн.

Наразі комунальним підприємством УРЕА займається обласне КРУ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...