App Store Google Play

Наливайченко зшив «прапор української єдності»

23.08.2010 19:25
Сьогодні на Михайлівській площі в Києві відбулася акція «Прапор української єдності», присвячена Дню українського прапора.

Координатор Громадської ініціативи «Оновлення країни» Валентин Наливайченко та близько 100 активістів зшили шестиметровий український прапор, що символізує об`єднання країни, яку зараз намагаються штучно роз`єднати.

Під час акції Наливайченко привітав усіх з Днем українського прапора та наголосив на тому, що наш стяг є символом української перемоги та успіху.

Також координатор «Оновлення країни»  підкреслив, що зараз варто відкинути партійні прапори  «і там, де є інтерес України, слід діяти під українським прапором».

«Я переконаний, як і більшість українців, що український прапор - це прапор нашої успішності, це прапор нашої єдності», - сказав Наливайченко.

Він закликав «єднатися під українським прапором і діяти разом - щоб наша держава була європейською, правовою, щоб кожному українцеві в Україні жилося добре, заможно, по-європейськи».

"Оновлення країни" провело акції до Дня українського прапора ще у 20 регіонах України, повідомляє прес-служба громадської ініціативи.

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...