App Store Google Play

Хто ж утримається, щоб не кинути лоха, навіть якщо той лох – сам МВФ!

11.08.2010 09:18

Із грязі в князі, як не прися, а воно диви та й вилазить крізь шпаринку. Те, що у головного регіонала на умі, завжди в якогось чечетова-нечечетова зірветься з язика.

Отже міняються обставини, але не змінюються принципи, на котрих завжди базувалася влада ПР. Формула цієї влади проста: "Кинь лоха!" Бо лох, він тому лох, що дає себе кинути! Навіть якщо цей лох - сам МВФ. Ще в ході виборчої камапнії країна з завмиранням серця спостерігала, як Ющенко продавлював у президенти ВФЯ, натякаючи, що саме він - Святий Віктор завдяки президенству ВФЯ стане святим премєр-міністром. Потім країна, ні на гран не сумніваючись в перспективі Святого Віктора, таки безсумнівно спостерігла, вкотре, що принцип "Кинь лоха!", є незмінним принципом, альфою і омегою влади ПР. Адже на цьому кидалові була побудована вся модель первинного накопичення. І це накопичення так і залишилося первинним - навіть шахрайська перемога в президентських перегонах нічого не змінила - вона лиш стала черговим етапом первинного накопичення. А значить - перерозподілу колись створеного, а не творення чогось нового.

Отже, що у Януковича на умі, те озвучив черговий чечетов, бо всі споксмени ПР, навіть дами, до певної міри чечетови. Кинути лоха цього разу вирішили по крупному - лохом напросився бути МВФ. А черговим чечетовим став поважний голова профспілок (офіційних), тобто тих, котрі мають наказувати своїм членам радіти зростанню ціни на газ і хліб, разом з комунальними витратами, сам Василь Хара. Здається днями ці профспілки, для проформи огризнулися на газові ціни, але так щоб, не дай Боже, не образити самого Миколу Яновича, і через нього транзитом Самого Верховного Захисника українських блогерів.

Ось як намір "залошити" МВФ колоритно описав пан Хара Українським Новинам:

"Президент сам особисто категорично проти цього. Він розуміє, що рано чи пізно до цього питання треба повертатися... У нинішніх умовах, за нинішнього рівня життя цього робити не можна, і я переконаний, що ми не виконаємо цей пункт угоди", - сказав він.

Хара зазначив, що відповідного зобов'язання не можна було уникнути під час підписання меморандуму із МВФ, тому що це була категорична позиція фонду.

"Інша справа, скажемо, підписати меморандум. Він підписувався і в минулому, і в попередньому меморандумі були аналогічні вимоги, і їх не було виконано. Я думаю, що з таким самим успіхом не буде виконано й цю частину зобов'язання. Але не можна було його звідти забрати, тому що це було категоричне наполягання Міжнародного валютного фонду для того, щоб ці гроші пішли в дію", - зазначив депутат.

Депутат також висловив сумнів у тому, що МВФ припинить співробітництво з Україною у разі її відмови підвищувати пенсійний вік жінок.

"Я думаю, ні. Зобов'язання взято, і навіть дуже неприємні для Президента і для Кабінету Міністрів. Перший транш пішов, почалося співробітництво, і я думаю, що тепер Міжнародний валютний фонд навряд чи відмовиться від подальшого співробітництва", - сказав він.

Хара підкреслив, що кошти МВФ украй важливі для України й необхідні для виходу з економічної кризи.

Як повідомляли Ukranews, учора, 9 серпня, стало відомо, що Україна зобов'язалася перед Міжнародним валютним фондом поступово підвищити пенсійний вік для жінок із 55 до 60 років, а також підвищити роздрібні ціни на природний газ для населення і підприємств комунальної теплоенергетики ще на 50% з 1 квітня 2011 року.

28 липня рада директорів МВФ ухвалила рішення про виділення Україні в рамках нової програми stand by кредиту на суму 15,15 млрд доларів протягом 2,5 років. Тоді ж Україні було виділено перший транш в обсязі 1,89 млрд доларів."

Додати до цього нема що, хіба смайлика втулити! А може все це- початок внутрішньої для ПР битви за мандати до місцевих рад і радочок, та за мерів і мерчиків. Чи може офіційні профспілки не на жарт борзонули? Яких оргвисновків чекати?

УП

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...