App Store Google Play

Янукович формуватиме кадровий резерв

29.07.2010 11:48

Президент України Віктор Янукович підписав розпорядження про формування Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації".

В планах у Віктора Федоровича - залучити найбільш обдарованих громадян України до впровадження у державі економічних реформ.

Втілювати задум патрона у життя будуть члени спеціально створеної робочої групи у складі робочої групи такі яскраві представник національної еліти, як Міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов, партнерка Президента по танцям Ірина Кімова,  директора Національного інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв, представниця Президента у Конституційному Суді України Олена Лукаш та інші. Керуватиме в робочій групі начальник Головуправління держслужби Тимофій Мотренко.

За два місяці вони повинні подати на підпис Віктору Федоровичу пропозиції щодо визначення найбільш обдарованих громадян, критеріїв їх оцінювання та завдань, які вони мають виконувати.

Шукатимуть Нову еліту нації, звичайно, що в регіонах. Саме там формуватиметься база даних кандидатів до Президентського кадрового резерву, осіб, зарахованих до нього, та наявних вакансій в новоствореній інституції і в  органах  державної  влади.

Невідомо наскільки широко думав Віктор Федорович, видаючи розпорядження, і наскільки буквально зрозуміли його члени робочої групи: чи варто бажаючим стати в резерв до Віктора Федоровича бігти займати чергу під партійними офісами? Позаяк Президентський кадровий резерв - це вам не хухри-мухри! Нова еліта отримуватиме від Гаранта заохочення та різноманітну мотивацію, її готуватимуть та перепідготовуватимуть, а потім - зараховуватимуть на державну службу і працевлаштовуватимуть в органи державної влади у пріоритетних сферах державного управління.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...